Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Nicorette Cool Berry, spray, smak owoców czerwonych Zobacz większe
  • Nicorette Cool Berry, spray, smak owoców czerwonych

  Nicorette Cool Berry aerozol, 150 dawek

  64,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Nicorette Spray to błyskawiczne złagodzenie głodu nikotynowego. Nikotyna zawarta w leku natychmiastowo wchłania się przez błonę śluzową jamy ustnej, przez co od razu gasi chęć sięgnięcia po papierosa.

  Do wyboru masz 2 smaki - cool berry i miętowy.


  Nikotynowa terapia zastępcza - jak działa Nicorette Spray o smaku Cool Berry?

  Składnik czynny aerozolu Nicorette (nikotyna) potrafi złagodzić głód nikotynowy w ciągu pół minuty. Lek zalecany jest do leczenia uzależnienia od wyrobów tytoniowych u dorosłych.


  Nicorette Cool Berry Spray - dawkowanie

  Jak stosować Nicorette Spray jeśli chcę natychmiast zerwać z nałogiem?

  • W trakcie rozpylania aerozolu Nicorette wstrzymaj oddech, aby zapobiec przedostania się leku do dróg oddechowych.
  • Po rozpyleniu przez kilka sekund nie przełykaj śliny, aby lek optymalnie wchłonął się z błony śluzowej jamy ustnej.
  • 1-6 tydzień – rozpyl 1 lub 2 dawki gdy poczujesz chęć zapalenia papierosa. Zazwyczaj stosowana porcja to 1-2 dawki co 30 minut do godziny. Jednemu papierosowi odpowiada 1-2 dawki sprayu Nicorette.
  • 7-9 tydzień – zacznij stopniowo ograniczać liczbę stosowanych dawek w ciągu doby. Przed końcem 9-tego tygodnia powinieneś stosować połowę średniej liczby dawek stosowanych w tygodniach 1-6, czyli jeśli np. jeśli w tygodniach 1-6 stosowałeś w ciągu 24h 30 dawek, to przed 9 tygodniem powinieneś stosować 15 dawek.
  • 10-12 tydzień – nadal należy zmniejszać stosowanych dawek w ciągu doby, tak aby w 12-tym tygodniu zejść do nie więcej niż 4 dawek na dobę. Jeśli liczbę dawek zmniejszysz do 2-4, możesz zaprzestać kuracji lekiem Nicorette Spray.
  • Po 12. tygodniach – Nicorette Cool Berry Spray możesz stosować doraźnie jeśli pojawi się u Ciebie silna chęć zapalenia papierosa. Zalecana dawka to 1 rozpylenie lub jeśli to konieczne to 2 dawki jednorazowo. Nie przekraczaj 4 dawek w ciągu doby. 


  Jak stosować Spray Nicorette jeśli chcę ograniczyć palenie, ale nie jestem jeszcze gotowy całkowicie zaprzestać palenia?

  • Nicorette Spray stosuj pomiędzy jednym a kolejnym paleniem, tak aby wydłużyć czas pomiędzy wypalanymi papierosami.


  Maksymalna dawka w ciągu 1 godziny to 4 rozpylenia.
  Maksymalna dawka jednorazowa to 2 rozpylenia.
  Maksymalna dawka w ciągu całej doby to 64 rozpylenia.


  Co zawiera Spray Nicorette Cool Berry? - skład

  • 1 dawka zawiera 1 mg nikotyny (w 0,07 ml roztworu)
  • substancje pomocnicze: etanol 7,1 mg/dawkę, glikol propylenowy 12 mg/dawkę, butylokydroksytoluen 363 ng/dawkę, trometanol, poloksamer 407, glicerol (E 422), lewomentol, wodorowęglan sodu, aromat czerwonych owoców 911411, aromat chłodzący 2 SN046680, sukraloza, acesulfam potasowy, kwas solny (do ustalenia pH), woda oczyszczona.


  Nicorette Cool Berry spray a ciąża?

  Stosowanie nikotynowej terapii zastępczej (Nicorette Spray) oraz palenie papierosów jest przeciwwskazane u kobiet w ciąży.


  Nicorette Spray w trakcie karmienia piersią

  Produkt leczniczy Nicorette Cool Berry Spray jest niezalecany w okresie karmienia piersią. Jeśli lekarz zalecił stosowanie aerozolu Nicorette, zachowaj co najmniej 2 godziny przerwy między przyjęciem leku a karmieniem.


  Dodatkowe informacje

  1 opakowanie zawiera 150 dawek aerozolu o smaku cool berry. Okres regularnego stosowania produktu leczniczego nie powinien przekroczyć 6 miesięcy. Niewykorzystany do końca spray Nicorette zachowaj na wszelki wypadek, aby móc go zastosować w razie nagłego pojawienia się potrzeby sięgnięcia po papierosa. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com