Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Nicorette Cool Berry, spray, smak owoców czerwonych Zobacz większe
  • Nicorette Cool Berry, spray, smak owoców czerwonych

  Nicorette Cool Berry aerozol, 150 dawek

  54,99 zł

  Oceny i opinie klientów

  Ten produkt nie ma jeszcze opinii
  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  1 do 2 dni
  Koszty dostawy:
  od 11,98
  GLS
  15,98
  Kurier Inpost
  13,98
  GLS Punkt odbioru
  11,98
  DHL punkt odbioru
  13,98
  Paczkomat Inpost
  13,98
  Kurier Inpost płatność u kuriera
  19,98
  Inpost paczkomat
  13,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:
  Darmowa dostawa od 249 zł

  Nicorette Spray to błyskawiczne złagodzenie głodu nikotynowego. Nikotyna zawarta w leku natychmiastowo wchłania się przez błonę śluzową jamy ustnej, przez co od razu gasi chęć sięgnięcia po papierosa.

  Do wyboru masz 2 smaki - cool berry i miętowy.


  Nikotynowa terapia zastępcza - jak działa Nicorette Spray o smaku Cool Berry?

  Składnik czynny aerozolu Nicorette (nikotyna) potrafi złagodzić głód nikotynowy w ciągu pół minuty. Lek zalecany jest do leczenia uzależnienia od wyrobów tytoniowych u dorosłych.


  Nicorette Cool Berry Spray - dawkowanie

  Jak stosować Nicorette Spray jeśli chcę natychmiast zerwać z nałogiem?

  • W trakcie rozpylania aerozolu Nicorette wstrzymaj oddech, aby zapobiec przedostania się leku do dróg oddechowych.
  • Po rozpyleniu przez kilka sekund nie przełykaj śliny, aby lek optymalnie wchłonął się z błony śluzowej jamy ustnej.
  • 1-6 tydzień – rozpyl 1 lub 2 dawki gdy poczujesz chęć zapalenia papierosa. Zazwyczaj stosowana porcja to 1-2 dawki co 30 minut do godziny. Jednemu papierosowi odpowiada 1-2 dawki sprayu Nicorette.
  • 7-9 tydzień – zacznij stopniowo ograniczać liczbę stosowanych dawek w ciągu doby. Przed końcem 9-tego tygodnia powinieneś stosować połowę średniej liczby dawek stosowanych w tygodniach 1-6, czyli jeśli np. jeśli w tygodniach 1-6 stosowałeś w ciągu 24h 30 dawek, to przed 9 tygodniem powinieneś stosować 15 dawek.
  • 10-12 tydzień – nadal należy zmniejszać stosowanych dawek w ciągu doby, tak aby w 12-tym tygodniu zejść do nie więcej niż 4 dawek na dobę. Jeśli liczbę dawek zmniejszysz do 2-4, możesz zaprzestać kuracji lekiem Nicorette Spray.
  • Po 12. tygodniach – Nicorette Cool Berry Spray możesz stosować doraźnie jeśli pojawi się u Ciebie silna chęć zapalenia papierosa. Zalecana dawka to 1 rozpylenie lub jeśli to konieczne to 2 dawki jednorazowo. Nie przekraczaj 4 dawek w ciągu doby. 


  Jak stosować Spray Nicorette jeśli chcę ograniczyć palenie, ale nie jestem jeszcze gotowy całkowicie zaprzestać palenia?

  • Nicorette Spray stosuj pomiędzy jednym a kolejnym paleniem, tak aby wydłużyć czas pomiędzy wypalanymi papierosami.


  Maksymalna dawka w ciągu 1 godziny to 4 rozpylenia.
  Maksymalna dawka jednorazowa to 2 rozpylenia.
  Maksymalna dawka w ciągu całej doby to 64 rozpylenia.


  Co zawiera Spray Nicorette Cool Berry? - skład

  • 1 dawka zawiera 1 mg nikotyny (w 0,07 ml roztworu)
  • substancje pomocnicze: etanol 7,1 mg/dawkę, glikol propylenowy 12 mg/dawkę, butylokydroksytoluen 363 ng/dawkę, trometanol, poloksamer 407, glicerol (E 422), lewomentol, wodorowęglan sodu, aromat czerwonych owoców 911411, aromat chłodzący 2 SN046680, sukraloza, acesulfam potasowy, kwas solny (do ustalenia pH), woda oczyszczona.


  Nicorette Cool Berry spray a ciąża?

  Stosowanie nikotynowej terapii zastępczej (Nicorette Spray) oraz palenie papierosów jest przeciwwskazane u kobiet w ciąży.


  Nicorette Spray w trakcie karmienia piersią

  Produkt leczniczy Nicorette Cool Berry Spray jest niezalecany w okresie karmienia piersią. Jeśli lekarz zalecił stosowanie aerozolu Nicorette, zachowaj co najmniej 2 godziny przerwy między przyjęciem leku a karmieniem.


  Dodatkowe informacje

  1 opakowanie zawiera 150 dawek aerozolu o smaku cool berry. Okres regularnego stosowania produktu leczniczego nie powinien przekroczyć 6 miesięcy. Niewykorzystany do końca spray Nicorette zachowaj na wszelki wypadek, aby móc go zastosować w razie nagłego pojawienia się potrzeby sięgnięcia po papierosa. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

  Opinie

  Oceń i opisz produkt !

  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.