Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Inventum, sildenafil 25 mg, 8 tabletek na erekcję Zobacz większe
  • Inventum, sildenafil 25 mg, 8 tabletek na erekcję

  Inventum, sildenafil 25 mg, 8 tabletek na erekcję

  29,90 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Inventum to lek na potencję dostępny bez recepty przeznaczony dla mężczyzn borykających się z kłopotami z erekcją.  Produkt leczniczy pomaga uzyskać i utrzymać wzwód pod wpływem wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Duże opakowanie Inventum zawiera 8 tabletek.


  Co na erekcję?

  Problem z erekcją to dolegliwość, która dotyka wielu Polaków. Zaburzenia erekcji mogą powodować niechęć do zbliżeń z partnerką lub partnerem. Zaburzenia wzwodu mogą mieć związek z wiekiem oraz występowaniem chorób układu krążenia, chorób neurologicznych, miażdżycy, cukrzycy. Przyczyną może być też stosowanie niektórych leków (np. beta-blokery, leki przeciwdepresyjne), nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, jak również stres czy brak pewności siebie. Jednym ze sposobów na erekcję jest sildenafil bez recepty . Sildenafil w postaci leku Inventum to wygodna tabletka do rozgryzania i żucia o miętowym smaku. Lek z sildenafilem działa szybko i wystarczająco długo. Już nawet po kilkunastu minutach będziesz gotowy do działania, a efekt utrzyma się do 5 godzin . Dzięki Inventum będziesz mógł utrzymać i wzmocnić erekcję, co pozwoli Ci na odbycie stosunku płciowego.


  Jak działa lek na erekcję Inventum?

  Lek na erekcję zawiera 25 mg sildenafilu (syldenafilu). Jest to jedna z najbardziej znanych substancji stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji. Sildenafil zwiększa dopływ krwi do ciał jamistych prącia, przez co pomaga osiągnąć i utrzymać wzwód. Preparat wykazuje działanie wyłącznie po uprzednim pobudzeniu seksualnym.


  Jak stosować tabletki na zaburzenia erekcji?

  Zalecana dawka to 1 tabletka Inventum (25 mg syldenafilu), około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

  Tabletki nie trzeba popijać, wystarczy rozgryźć i żuć do rozpuszczenia.

  Stosowanie produktu leczniczego częściej niż raz na dobę jest niezalecane. Lek możesz przyjmować niezależnie od posiłku. Obfite posiłki mogą jednak wydłużyć czas do rozpoczęcia działania leku. Najszybszy efekt działania zauważysz gdy zastosujesz lek na czczo.


  Skład leku Inventum

  Każda tabletka zawiera

  • substancja czynna: syldenafil 25 mg
  • substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna (70,57 mg), powidon K-30, sspartam (E 951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH) lub kwas solny (do ustalenia pH)


  Sildenafil a alkohol?

  Przed zażyciem Inventum nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu, ponieważ może on zaburzać zdolność uzyskania erekcji.


  Sildenafil - przeciwwskazania

  Lek Inventum jest dla Ciebie przeciwwskazany, jeśli:

  • przyjmujesz leki nasercowe z azotanami, np. nitrogliceryna,
  • stosujesz leki z tlenkiem azotu, np. molsidomina
  • stosujesz leki α-adrenolityczne stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi lub rozrostu prostaty jak np. doksazosyna, ponieważ może dojść do zawrotów głowy lub zamroczenia, które mogą być objawami niskiego ciśnienia, spowodowanego spadkiem ciśnienia krwi podczas szybkiego wstawania lub siadania. Objawy takie występowały u niektórych mężczyzn przyjmujących jednocześnie syldenafil i leki α-adrenolityczne. 

  Szczegółowe informacje znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania. Przed rozpoczęciem zażywania leku Inventum zapoznaj się z ulotką i wypełnij test (który znajdziesz też w opakowaniu), aby sprawdzić czy Inventum jest dla Ciebie bezpieczny


  Dodatkowe informacje

  Przed rozpoczęciem zażywania leku Inventum zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania oraz wypełnij test, dzięki któremu sprawdzisz czy możesz przyjmować Inventum. Możesz też skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Leki z sildenafilem nie może stosować każdy. Preparat jest przeciwwskazany przy stosowaniu niektórych leków, a także przy występowaniu niektórych chorób. Zalecana jest też konsultacja z lekarzem w celu ustalenia przyczyn występowania zaburzeń wzwodu 

  Inventum duże opakowanie: 8 tabletek

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Poprzedni produktBraveran, 8 tabletek
  Następny produktMaxon Active, 8 tabletek
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com