Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Maxigra MAX, 4 tabletki, sildenafil 50 mg, na potencję Zobacz większe
  • Maxigra MAX, 4 tabletki, sildenafil 50 mg, na potencję

  Maxigra MAX, 4 tabletki na potencję, sildenafil 50 mg

  28,90 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  1-2 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Maxigra Max 4 tabletki to lek na potencję bez recepty, znany jako "niebieska tabletka". Tabletki z sildenafilem Maxigra Max pomagają mężczyznom osiągnąć i utrzymać erekcję, a tym samym poprawić jakość życia intymnego. Opakowanie Maxigra Max 4 tabletki.


  Dlaczego Maxigra Max w opakowaniu 4 tabletki?

  Zaburzenia wzwodu to problem, który dotyka wielu mężczyzn. Częstość występowania narasta wraz z wiekiem, ale zdarza się też u młodszych mężczyzn.

  • Lek zawiera popularny składnik na problemy z erekcją - sildenafil.
  • Zapobiegasz kłopotowi z erekcją.
  • Szybki rezultat.
  • Jesteś gotowy do działania do 5 godzin.
  • Osiągasz satysfakcjonujący efekt - lepszy seks.
  • Maxigra Max 4 tabletki na erekcję dostępne są bez recepty.


  Sildenafil - działanie

  Składnik leku Maxigra Max - syldenafil - pod wpływem podniecenia seksualnego wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w penisie, powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia, przez co przywraca prawidłową, optymalną erekcję.
  Sprawność seksualna to jeden z elementów życia, który wpływa na jakość życia mężczyzn i ich partnerek/partnerów, a także na poczucie własnej wartości, pewność siebie i relacje emocjonalne. Na problemy z erekcją może pomóc lek na potencję bez recepty - Maxigra 50mg 4 tabletki.

  Maxigra - czas działania

  Tabletkę przyjmuje się około godziny przez stosunkiem seksualnym. Początek działania jest różny u różnych osób, zazwyczaj wynosi od pół godziny do jednej godziny. Czas działania leków z sildenafilem utrzymuje się do 4-5 godzin (przy pobudzeniu seksualnym).


  Maxigra 50mg w opakowaniu z 4 tabletkami - kiedy stosować?

  Lek Maxigra Max wskazany jest do stosowania u dorosłych mężczyzn w przypadku niezdolności do uzyskania lub utrzymania erekcji odpowiedniej do odbycia stosunku płciowego. Aby produkt leczniczy Maxigra Max działał skutecznie, niezbędna jest stymulacja seksualna.

  Dawkowanie

  Zalecana dawka to 1 tabletka leku Maxigra Max około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

  Tabletkę należy połykać w całości, popijając szklanką wody.


  Maxigra Max 4 tabletki - skład

  1 tabletka zawiera:

  • cytrynian syldenafilu 50 mg - składnik czynny leku,
  • składniki pomocnicze: Rdzeń tabletki: mannitol (E421), krospowidon (typ A), powidon (K30), krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, sodu laurylosiarczan. Otoczka: hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, talk, lak indygotyny (E132).


  Dodatkowe informacje

  Nie należy stosować leku częściej niż raz na dobę. Przyjęcie produktu leczniczego Maxigra Max 4 tabletki może opóźnić rozpoczęcie działania w porównaniu do stosowania leku na czczo. Lek nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. roku życia. Przed zażyciem leku zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, w której znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące leku Maxigra Max. Zapoznaj się też z "Informatorem dla pacjenta" odpowiadając na wszystkie pytania w kwestionariuszu, aby sprawdzić bezpieczeństwo stosowania u Ciebie leku z sildenafilem.

  Opakowanie zawiera 4 tabletki Macigra 50mg.

  Maxigrę Max można stosować tylko raz na dobę, częstsze zażywanie niż 1 tabletka w ciągu 24 godzin jest niezwskazane. Lek ten (syldenafil 50 mg) zalecany jest dla mężczyzn u których stosowanie dawki 25 mg było niezadowalające (czyli nie uzyskano wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku), a także dla Panów, którzy już wcześniej stosowali syldenafil w dawce 50 mg lub wyższe.  U mężczyzn, którzy uzyskali dobre efekty po stosowaniu niższej dawki syldenafilu 25 mg (Maxigra Go), nie ma konieczności zwiększania dawki do 50 mg - można pozostać przy leku Maxigra Go 25 mg.

  Jeśli potrzebujesz, wypróbuj też lek Bravera Control na przedłużenie stosunku.


  Kiedy nie można stosować produktów leczniczych zawierających syldenafil? 
  Szczegółowe informacje znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania. Bezpieczeństwo stosowania leku sprawdzisz też odpowiadając na pytania zawarte w kwestionariuszu "Informator dla pacjenta".
  Maxigra Max jest przeciwwskazana w niżej wymienionych przypadkach
  • Jeśli stosujesz leki, takie jak:
   • nitrogliceryna (np. Nitromint, Nitrocard, Sustonit),
   • izosorbit (np. Effox, Mononit, Mono-Mack),
   • pentaerytrol (np. Galpent, Pentaerythritol compositum),
   • molsidomina (np. Molsidomina WZF),
   • riocyguat stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego (np. Adempas),
   • rytonawir stosowany przy zakażeniu wirusem HIV
  • Jeśli aktywność seksualna nie jest zalecana z powodu ciężkich chorób układu sercowo-naczyniowego, np. niestabilna dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca.
  • Jeśli w ciągu ostatniego roku przebyłeś zawał serca, udar mózgu lub inne zdarzenia-sercowo naczyniowe zagrażające życiu.
  • W przypadku rozpoznanych przez lekarza zmian degeneracyjnych siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (Retinitis pigmentosa).
  • Jeśli występuje u Ciebie pogorszenie widzenia lub utrata wzroku w wyniku zaburzeń funkcji nerwu wzrokowego.
  • Jeśli masz zawroty głowy, spadki ciśnienia.
  • Jeśli przyjmujesz inne leki zawierające w składzie syldenafil (zarówno na receptę jak i bez recepty)
  Przy przyjmowaniu leków stosowanych w leczeniu przerostu przerostu prostaty, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu Maxigra Max:
  • doksazosyna (np. Apo-Doxan, Adadox, Cardura, Doxar, Dozox, Kamiren), Zoxon,
  • tamsulozyna (np. Adatam, Bazetham, Fokusin, Omnic, Omsal, Prostamnic, Ranlosin, Apo-Tamis, Tamispras, Tanyz, Uprox, Urostad)
  • alufzosyna (np. Dalfaz, Alfuzostad, Alfabax, Alugen),
  • terazosyna (np. Kornam, Hytrin),
  • sylodosyna (np. Urorec).
  Jednoczesne stosowanie syldenafilu z powyższymi lekami może prowadzić do niedociśnienia, najczęściej w ciągu 4 godzin od podania Maxigry. Stosowanie leków z syldenafilem nie jest bezwzględnie przeciwskazane przy przyjmowaniu ww leków na prostatę, jednak wdrożenie leczenia wymaga konsultacji z lekarzem.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com