Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Maxigra MAX, 4 tabletki, sildenafil 50 mg, na potencję Zobacz większe
  • Maxigra MAX, 4 tabletki, sildenafil 50 mg, na potencję

  Maxigra MAX, 4 tabletki na potencję, sildenafil 50 mg

  27,99 zł

  Oceny i opinie klientów

  Ten produkt nie ma jeszcze opinii
  Dostępność:

  Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Wysyłka:
  1 do 2 dni
  Koszty dostawy:
  od 11,98
  GLS
  15,98
  Kurier Inpost
  13,98
  GLS Punkt odbioru
  11,98
  DHL punkt odbioru
  13,98
  Paczkomat Inpost
  13,98
  Kurier Inpost płatność u kuriera
  19,98
  Inpost paczkomat
  13,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:
  Darmowa dostawa od 249 zł

  Maxigra Max 4 tabletki to lek na potencję bez recepty, znany jako "niebieska tabletka". Tabletki z sildenafilem Maxigra Max pomagają mężczyznom osiągnąć i utrzymać erekcję, a tym samym poprawić jakość życia intymnego. Opakowanie Maxigra Max 4 tabletki.


  Dlaczego Maxigra Max w opakowaniu 4 tabletki?

  Zaburzenia wzwodu to problem, który dotyka wielu mężczyzn. Częstość występowania narasta wraz z wiekiem, ale zdarza się też u młodszych mężczyzn.

  • Lek zawiera popularny składnik na problemy z erekcją - sildenafil.
  • Zapobiegasz kłopotowi z erekcją.
  • Szybki rezultat.
  • Jesteś gotowy do działania do 5 godzin.
  • Osiągasz satysfakcjonujący efekt - lepszy seks.
  • Maxigra Max 4 tabletki na erekcję dostępne są bez recepty.


  Sildenafil - działanie

  Składnik leku Maxigra Max - syldenafil - pod wpływem podniecenia seksualnego wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w penisie, powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia, przez co przywraca prawidłową, optymalną erekcję.
  Sprawność seksualna to jeden z elementów życia, który wpływa na jakość życia mężczyzn i ich partnerek/partnerów, a także na poczucie własnej wartości, pewność siebie i relacje emocjonalne. Na problemy z erekcją może pomóc lek na potencję bez recepty - Maxigra 50mg 4 tabletki.

  Maxigra - czas działania

  Tabletkę przyjmuje się około godziny przez stosunkiem seksualnym. Początek działania jest różny u różnych osób, zazwyczaj wynosi od pół godziny do jednej godziny. Czas działania leków z sildenafilem utrzymuje się do 4-5 godzin (przy pobudzeniu seksualnym).


  Maxigra 50mg w opakowaniu z 4 tabletkami - kiedy stosować?

  Lek Maxigra Max wskazany jest do stosowania u dorosłych mężczyzn w przypadku niezdolności do uzyskania lub utrzymania erekcji odpowiedniej do odbycia stosunku płciowego. Aby produkt leczniczy Maxigra Max działał skutecznie, niezbędna jest stymulacja seksualna.

  Dawkowanie

  Zalecana dawka to 1 tabletka leku Maxigra Max około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

  Tabletkę należy połykać w całości, popijając szklanką wody.


  Maxigra Max 4 tabletki - skład

  1 tabletka zawiera:

  • cytrynian syldenafilu 50 mg - składnik czynny leku,
  • składniki pomocnicze: Rdzeń tabletki: mannitol (E421), krospowidon (typ A), powidon (K30), krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, sodu laurylosiarczan. Otoczka: hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, talk, lak indygotyny (E132).


  Dodatkowe informacje

  Nie należy stosować leku częściej niż raz na dobę. Przyjęcie produktu leczniczego Maxigra Max 4 tabletki może opóźnić rozpoczęcie działania w porównaniu do stosowania leku na czczo. Lek nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. roku życia. Przed zażyciem leku zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, w której znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące leku Maxigra Max. Zapoznaj się też z "Informatorem dla pacjenta" odpowiadając na wszystkie pytania w kwestionariuszu, aby sprawdzić bezpieczeństwo stosowania u Ciebie leku z sildenafilem.

  Opakowanie zawiera 4 tabletki Macigra 50mg.

  Maxigrę Max można stosować tylko raz na dobę, częstsze zażywanie niż 1 tabletka w ciągu 24 godzin jest niezwskazane. Lek ten (syldenafil 50 mg) zalecany jest dla mężczyzn u których stosowanie dawki 25 mg było niezadowalające (czyli nie uzyskano wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku), a także dla Panów, którzy już wcześniej stosowali syldenafil w dawce 50 mg lub wyższe.  U mężczyzn, którzy uzyskali dobre efekty po stosowaniu niższej dawki syldenafilu 25 mg (Maxigra Go), nie ma konieczności zwiększania dawki do 50 mg - można pozostać przy leku Maxigra Go 25 mg.

  Jeśli potrzebujesz, wypróbuj też lek Bravera Control na przedłużenie stosunku.


  Kiedy nie można stosować produktów leczniczych zawierających syldenafil? 
  Szczegółowe informacje znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania. Bezpieczeństwo stosowania leku sprawdzisz też odpowiadając na pytania zawarte w kwestionariuszu "Informator dla pacjenta".
  Maxigra Max jest przeciwwskazana w niżej wymienionych przypadkach
  • Jeśli stosujesz leki, takie jak:
   • nitrogliceryna (np. Nitromint, Nitrocard, Sustonit),
   • izosorbit (np. Effox, Mononit, Mono-Mack),
   • pentaerytrol (np. Galpent, Pentaerythritol compositum),
   • molsidomina (np. Molsidomina WZF),
   • riocyguat stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego (np. Adempas),
   • rytonawir stosowany przy zakażeniu wirusem HIV
  • Jeśli aktywność seksualna nie jest zalecana z powodu ciężkich chorób układu sercowo-naczyniowego, np. niestabilna dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca.
  • Jeśli w ciągu ostatniego roku przebyłeś zawał serca, udar mózgu lub inne zdarzenia-sercowo naczyniowe zagrażające życiu.
  • W przypadku rozpoznanych przez lekarza zmian degeneracyjnych siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (Retinitis pigmentosa).
  • Jeśli występuje u Ciebie pogorszenie widzenia lub utrata wzroku w wyniku zaburzeń funkcji nerwu wzrokowego.
  • Jeśli masz zawroty głowy, spadki ciśnienia.
  • Jeśli przyjmujesz inne leki zawierające w składzie syldenafil (zarówno na receptę jak i bez recepty)
  Przy przyjmowaniu leków stosowanych w leczeniu przerostu przerostu prostaty, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu Maxigra Max:
  • doksazosyna (np. Apo-Doxan, Adadox, Cardura, Doxar, Dozox, Kamiren), Zoxon,
  • tamsulozyna (np. Adatam, Bazetham, Fokusin, Omnic, Omsal, Prostamnic, Ranlosin, Apo-Tamis, Tamispras, Tanyz, Uprox, Urostad)
  • alufzosyna (np. Dalfaz, Alfuzostad, Alfabax, Alugen),
  • terazosyna (np. Kornam, Hytrin),
  • sylodosyna (np. Urorec).
  Jednoczesne stosowanie syldenafilu z powyższymi lekami może prowadzić do niedociśnienia, najczęściej w ciągu 4 godzin od podania Maxigry. Stosowanie leków z syldenafilem nie jest bezwzględnie przeciwskazane przy przyjmowaniu ww leków na prostatę, jednak wdrożenie leczenia wymaga konsultacji z lekarzem.

  Opinie

  Oceń i opisz produkt !

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.