Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Maxigra Max duża dawka, sildenafil 50 mg, 2 tabletki na erekcję bez recepty Zobacz większe
  • Maxigra Max duża dawka, sildenafil 50 mg, 2 tabletki na erekcję bez recepty

  Maxigra Max, sildenafil 50 mg, 2 tabletki na erekcję bez recepty

  22,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Lek na erekcję bez recepty Maxigra Max 2 tabletki zawiera substancję o nazwie sildenafil, która ma za zadanie pomóc mężczyznom w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji. Maxigra rozpoczyna swoje działanie już po 30-60 minutach od przyjęcia tabletki i wystarczy do 4-5 godzin przyjemności.

  Opakowanie zawiera 2 tabletki. 


  Jak działa Maxigra Max w opakowaniu z 2 tabletkami?

  Składnik aktywny leku Maxigra 50mg, który w opakowaniu zawiera 2 tabletki wywołuje zwiększenie dopływu krwi do penisa, dzięki czemu pomaga przywrócić prawidłowy wzwód. Produkt leczniczy Maxigra Max możesz zastosować jeśli nie możesz osiągnąć odpowiedniej erekcji, pomoże czerpać Ci satysfakcję z życia seksualnego.

  Jak długo działa lek na potencję?

  Tabletka z sildenafilem rozpoczyna swoje działanie w ciągu 30-60 minut od zażycia. Tabletkę należy przyjąć godzinę przed planowanym seksem. Efekt utrzymuje się przy podnieceniu seksualnym do 4-5 godzin.

  Wskazania do stosowania

  Lek Maxigra Max 50 mg w opakowaniu z 2 tabletkami wskazany jest przy kłopotach z uzyskaniem lub utrzymaniem odpowiedniego wzwodu do odbycia stosunku płciowego.


  Jak stosować Maxigra Max 50 mg w opakowaniu z 2 tabletkami?

  1 tabletka godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym.

  Tabletkę połknij w całości, popijając szklanką wody.

  Nie należy przyjmować leku Maxigra Max 2 tabletki na erekcję częściej niż raz na dobę. Produkt leczniczy Maxigra Max z syldenafilem 50 mg może być stosowany przez mężczyzn, u których stosowanie dawki niższej 25 mg nie zapewniło zadowalających rezultatów (uzyskany wzwód nie był wystarczający do odbycia stosunku), a także dla osób, które już wcześniej stosowały syldenafil w dawce 50 mg lub wyższej. Jeśli stosowałeś lek z syldenafilem 25 mg, np. Maxigra Go i efekty były wystarczające, nie ma konieczności zwiększania dawki, w takim przypadku dawka 25 mg będzie dawką optymalną.


  Skład leku na potencję Maxigra Max 2 tabletki

  1 tabletka zawiera:

  • składnik aktywny - cytrynian syldenafilu 50 mg,
  • składniki pomocnicze: Rdzeń tabletki: mannitol (E421), krospowidon (typ A), powidon (K30), krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, sodu laurylosiarczan. Otoczka: hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, talk, lak indygotyny (E132).


  Ważne informacje

  Lek należy stosować nie częściej niż raz na dobę. Zażywanie po posiłku może opóźnić początek działania produktu leczniczego Maxigra Max. Lek nie jest przeznaczony dla młodzieży poniżej 18 lat. Przed zażyciem leku Maxigra Max zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, a także z "Informatorem dla pacjenta". Leku Maxigra Max nie należy stosować jeśli stosujesz już inne leki zawierające ten sam składnik czynny - syldenafil.

  Opakowanie zawiera 2 tabletki.

  Zobacz też witaminy dla mężczyzn dostępne w naszej ofercie.

  Jeśli potrzebujecie nawilżenia lub zmniejszenia tarcia, wypróbujcie lubrykanty, które spełnią swoje zadanie zarówno w przypadku seksu analnego, jak i waginalnego (przy użyciu optymalnej ilości, zbyt dużo żelu może sprawić zbyt duży poślizg, który utrudni czerpanie przyjemności), mogą stanowić też urozmaicenie przy seksie oralnym, nadają się również do masażu.


  Przeciwwskazania do stosowania produktów leczniczych zawierających syldenafil
  Szczegółowe informacje znajdziesz w ulotce, która znajduje się w opakowaniu leku.
  Maxigry Max nie należy stosować:
  • Jeśli stosujesz leki, takie jak:
   • nitrogliceryna (np. Nitromint, Nitrocard, Sustonit),
   • izosorbit (np. Effox, Mononit, Mono-Mack),
   • pentaerytrol (np. Galpent, Pentaerythritol compositum),
   • molsidomina (np. Molsidomina WZF),
   • riocyguat stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego (np. Adempas),
   • rytonawir stosowany przy zakażeniu wirusem HIV
  • Jeśli aktywność seksualna nie jest zalecana z powodu ciężkich chorób układu sercowo-naczyniowego, np. niestabilna dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca.
  • Jeśli w ciągu ostatniego roku przebyłeś zawał serca, udar mózgu lub inne zdarzenia-sercowo naczyniowe zagrażające życiu.
  • W przypadku rozpoznanych przez lekarza zmian degeneracyjnych siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (Retinitis pigmentosa).
  • Jeśli występuje u Ciebie pogorszenie widzenia lub utrata wzroku w wyniku zaburzeń funkcji nerwu wzrokowego.
  • Jeśli masz zawroty głowy, spadki ciśnienia.
  • Jeśli przyjmujesz inne leki zawierające w składzie syldenafil (zarówno na receptę jak i bez recepty)
  Przy przyjmowaniu leków stosowanych w leczeniu przerostu przerostu prostaty, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu Maxigra Max:
  • doksazosyna (np. Apo-Doxan, Adadox, Cardura, Doxar, Dozox, Kamiren), Zoxon,
  • tamsulozyna (np. Adatam, Bazetham, Fokusin, Omnic, Omsal, Prostamnic, Ranlosin, Apo-Tamis, Tamispras, Tanyz, Uprox, Urostad)
  • alufzosyna (np. Dalfaz, Alfuzostad, Alfabax, Alugen),
  • terazosyna (np. Kornam, Hytrin),
  • sylodosyna (np. Urorec).
  Jednoczesne stosowanie syldenafilu z powyższymi lekami może prowadzić do niedociśnienia, najczęściej w ciągu 4 godzin od podania Maxigry. Stosowanie leków z syldenafilem nie jest bezwzględnie przeciwskazane przy przyjmowaniu ww leków na prostatę, jednak wdrożenie leczenia wymaga konsultacji z lekarzem.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com