Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Maksigra 8 tabletek lek na erekcję bez recepty Zobacz większe
  • Maksigra 8 tabletek lek na erekcję bez recepty

  Maxigra Go, 8 tabletek

  28,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Maxigra Go to lek na potencję bez recepty zawierający sildenafil - substancję, która wspomaga osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Produkt leczniczy przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn, którzy borykają się z kłopotami z erekcją i szukają sposobu na lepszy seks. Maxigra Go duże opakowanie zawiera 8 tabletek.


  Jak działają tabletki na erekcję Maxigra Go?

  Pogorszenie sprawności seksualnej ma duży wpływ na jakość życia mężczyzn i ich partnerek lub partnerów, pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz relacje emocjonalne. Leczenie zaburzeń erekcji z wykorzystaniem sildenafilu poprawia poprawia satysfakcję z seksu i życia.
  Maxigra Go powoduje rozkurczenie mięśni gładkich w ciałach jamistych penisa, dzięki czemu w wyniku stymulacji seksualnej do członka napływa zwiększona ilość krwi, penis powiększa się i twardnieje, umożliwiając odbycie zadowalającego stosunku. Tabletkę należy przyjąć przed planowaną aktywnością seksualną, działanie utrzymuje się do 4-5 godzin (przy stymulacji seksualnej).


  Dawkowanie i stosowanie Maxigra Go

  • Zalecana dawka to 1 tabletka godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.
  • Nie zaleca się stosować więcej niż jednej tabletki Maxigra Go (25 mg syldenafilu) w ciągu doby.

  Dawka leku Maxigra zalecana dla większości mężczyzn wynosi 25 mg. Dawka ta pozwala na skuteczne leczenie zaburzeń erekcji. Zalecana dawka leku może być też dostosowania indywidualnie przez lekarza, w zależności od potrzeb i reakcji na leczenie. W ofercie naszej apteki znajdziesz też tabletki Maxigra w wyższej dawce.


  Maxigra Go z jedzeniem i piciem

  Lek może być przyjmowany zarówno na pusty żołądek, jak i z jedzeniem. Warto jednak pamiętać, że obfity posiłek opóźnia początek działania leku.  W przypadku alkoholu, jego spożycie może osłabiać działanie leku oraz zwiększać ryzyko pojawienia się działań niepożądanych, dlatego picie alkoholu lepiej ograniczyć. Poza wpływem alkoholu na efektywność leku warto też zaznaczyć, że alkohol wpływa negatywnie na zdolność erekcji.


  Jak szybko działa Maxigra Go?

  Składnik czynny leku Maxigra Go - syldenafil wchłania się szybko. Maksymalne stężenie we krwi osiągane jest średnio w ciągu godziny. Pierwsze efekty mogą być już zauważalne po 12 minutach. Efekt działania utrzymuje się do 5 godzin. Do osiągnięcia i utrzymania erekcji potrzebne jest jednak pobudzenie seksualne - sildenafil nie działa sam z siebie, a jedynie przy podnieceniu.


  Maxigra Go bez recepty - skład

  1 tabletka zawiera:

  • substancja lecznicza - sildenafil 25 mg (cytrynian sildenafilu),
  • składniki pomocnicze: rdzeń tabletki: mannitol, krospowidon typ A, powidon K-30, krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, sodu laurylosiarczan; otoczka: alkohol poliwynylowy, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol (MW350), talk, indygotyn, lak (E 132)


  Maxigra Go czy Mensil?

  Leki na potencję Maxigra Go i Mensil zawierają ten sam składnik - sildenafil w jednakowej dawce 25 mg. Mogą być stosowane zamiennie, mają takie same właściwości poprawiające erekcję. Różnica może być w cenie, natomiast efekt działania obydwu leków jest taki sam - lepsza erekcja.


  Dodatkowe informacje

  Częstsze stosowanie niż raz na dobę jest niezalecane. Przyjęcie leku Maxigra Go po posiłku opóźni początek działania w porównaniu do przyjęcia tabletki na czczo. Produkt leczniczy Maxigra Go nie jest wskazany dla młodzieży poniżej 18 lat. Przed zażyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące leku Maxigra. W "Informatorze dla pacjenta" znajduje się kwestionariusz, przed zastosowaniem leku Maxigra Go należy z niego skorzystać, aby sprawdzić czy stosowanie produktu leczniczego jest bezpieczne.


  Kiedy nie stosować leków z sildenafilem?
  • Jeśli stosujesz leki, takie jak:
   • nitrogliceryna (np. Nitromint, Nitrocard, Sustonit),
   • izosorbit (np. Effox, Mononit, Mono-Mack),
   • pentaerytrol (np. Galpent, Pentaerythritol compositum),
   • molsidomina (np. Molsidomina WZF),
   • riocyguat stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego (np. Adempas),
   • rytonawir stosowany przy zakażeniu wirusem HIV
  • Jeśli aktywność seksualna nie jest wskazana z powodu ciężkich chorób układu sercowo-naczyniowego, np. niestabilna dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca.
  • Jeśli w ciągu ostatniego roku przebyłeś zawał serca, udar mózgu lub inne zdarzenia-sercowo naczyniowe zagrażające życiu.
  • W przypadku rozpoznanych przez lekarza zmian degeneracyjnych siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (Retinitis pigmentosa).
  • Pogorszenie widzenia lub utrata wzroku w wyniku zaburzeń funkcji nerwu wzrokowego.
  • Zawroty głowy, spadki ciśnienia.
  Szczegółowe informacje dotyczące przeciwskazań do stosowania leku Maxigra Go znajdziesz w dołączonej do opakowania ulotce, z którą należy się zapoznać.
  Skonsultuj się z lekarzem jeśli przyjmujesz leki stosowane przy przeroście gruczołu krokowego:
  • doksazosyna (np. Apo-Doxan, Adadox, Cardura, Doxar, Dozox, Kamiren), Zoxon,
  • tamsulozyna (np. Adatam, Bazetham, Fokusin, Omnic, Omsal, Prostamnic, Ranlosin, Apo-Tamis, Tamispras, Tanyz, Uprox, Urostad)
  • alufzosyna (np. Dalfaz, Alfuzostad, Alfabax, Alugen),
  • terazosyna (np. Kornam, Hytrin),
  • sylodosyna (np. Urorec).
  Jednoczesne stosowanie syldenafilu z powyższymi lekami może prowadzić do niedociśnienia, najczęściej w ciągu 4 godzin od podania Maxigry. Stosowanie leków z syldenafilem nie jest bezwzględnie przeciwskazane przy przyjmowaniu ww leków na prostatę, jednak wdrożenie leczenia wymaga konsultacji z lekarzem.


  Zobacz też preparaty z witaminami dla mężczyzn dostępne w ofercie naszej apteki.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com