Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Na nerwy i stres

Stres to niestety codzienność we współczesnym świecie. Szybkie tempo życia i natłok obowiązków mogą paraliżować i utrudniać codzienne funkcjonowanie. Co prawda stres niekiedy może działać motywująco i pobudzająco, jednak częściej jest destrukcyjny i negatywnie wpływa na organizm. Dlatego coraz więcej osób poszukuje skutecznych sposobów na nerwy. Odpowiedzią mogą być tabletki na uspokojenie bez recepty.

Co zawierają tabletki na stres?

Stres to reakcja organizmu na wydarzenia zaburzające jego równowagę. Mogą go wywoływać zarówno czynniki fizyczne, jak i społeczne. Reakcja organizmu na stres jest różna – zazwyczaj jednak powoduje on napięcie, paraliż, demotywację i dezorganizację działań. Przy długotrwałej ekspozycji na stresory często pojawiają się też problemy z koncentracją i zasypianiem. Co prawda tabletki na nerwy nie rozwiążą wszystkich Twoich problemów, ale mogą pomóc poradzić sobie w stresowych sytuacjach oraz ograniczyć napięcie po ciężkim dniu, ułatwiając relaks i regenerację podczas snu. Bez recepty najczęściej dostępne są ziołowe leki uspokajające zawierające takie składniki jak:

  • melisa,
  • lawenda,
  • różaniec górski (Rhodiola Rosea),
  • ashwaganda,
  • szafran.

Tego typu produkty często są też wzbogacone witaminami z grupy B, minerałami i innymi substancjami, które wspomagają prawidłową pracę układu nerwowego odpowiedzialnego m.in. za reakcję organizmu na stres.

Leki na uspokojenie w naszej ofercie

Wśród naszych propozycji znajdziesz tabletki uspokajające, których formuły oparte są na naturalnych składnikach. Dzięki temu są łagodne dla organizmu, ale jednocześnie skutecznie pomagają bronić się przed nerwami i deprymującym stresem. To leki na uspokojenie dostępne bez recepty, które mogą stanowić uzupełnienie prawidłowej diety i zdrowego stylu życia oraz pomoc w sytuacjach, w których trudno zadbać o te czynniki.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.