Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Polprazol Max, na zgagę i refluks, 14 kapsułek, omeprazol 20 mg Zobacz większe
  • Polprazol Max, na zgagę i refluks, 14 kapsułek, omeprazol 20 mg

  Polprazol Max, lek na zgagę i refluks, 14 kapsułek

  13,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbió w Aptece w Dobrzeniu Wielkim
  bezpłatnie
  Producent:

  Polprazol Max to lek dostępny bez recepty, który uwalnia od zgagi nawet przez 24 godziny. Tylko 1 kapsułka na dobę!


  Jak działa Polprazol Max?

  Polprazol Max zawiera w składzie substancję czynną o nazwie omeprazol w najwyżej dostępnej bez recepty dawce. Omeprazol  szybko hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku zwalczając zgagę na długi czas. Lek Polprazol max to sposób na zgagę na 24 h

  Lek jest stosowany u osób dorosłych w ramach krótkotrwałego leczenia objawów refluksu żołądkowo-przełykowego (zgaga, kwaśne odbijania

  Co to jest refluks?

  Refluks to cofanie się kwasu z żołądka do przełyku – może to powodować objawy takie jak uczucie palącego bólu w klatce piersiowej, pieczenie w gardle, kwaśmy smak w jamie ustnej. Aby złagodzić te objawy, może być konieczne przyjmowanie kapsułek przez 2-3 kolejne dni.


  Jak przyjmować lek na zgagę Polprazol?

  • 1 kapsułka (20 mg) raz na dobę przez okres 2 tygodni.
  • Kapsułki należy przyjmować rano, na czczo lub wraz z posiłkiem.
  • Połknąć w całości, popijając połową szklanki wody. Nie żuć ani nie kruszyć. W razie problemów z połykaniem można otworzyć kapsułkę i przełknąć bezpośrednio lub po wsypaniu do wody, kwaśnego soku owocowego lub musu jabłkowego i wymieszaniu.


  Polprazol Max – skład

  • Każda kapsułka zawiera 20 mg omeprazolu (Omeprazolum) – substancja czynna.
  • Wykaz substancji pomocniczych: Sacharoza, ziarenka (zawierające sacharozę i skrobię kukurydzianą), Powidon K30, Sodu laurylosiarczan, Karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), Trisodu fosforan dwunastowodny, Hypromeloza 6 cP, Trietylu cytrynian, Kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1), Sodu wodorotlenek, Tytanu dwutlenek (E171), Talk; Skład wieczka kapsułki (wieczko nieprzezroczyste niebieskie): Erytrozyna (E127), Indygotyna (E132), Tytanu dwutlenek (E171), Woda oczyszczona, Żelatyna; Skład korpusu kapsułki (korpus nieprzezroczysty pomarańczowy): Żółcień chinolinowa (E104), Erytrozyna (E127), Tytanu dwutlenek (E171), Woda oczyszczona, Żelatyna; Skład tuszu: Szelak, Glikol propylenowy, Poliwinylopirolidon, Sodu wodorotlenek, Tytanu dwutlenek (E171)


  Informacje dodatkowe

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Nie stosować po upływie terminu ważności.

  Nie stosować przy uczuleniu na którykolwiek ze składników, a także na inne inhibitory pompy protonowej. Nie stosuj jeśli przyjmujesz inne leki, których wchłanianie jest zależne od pH (klopidogrel, digoksyna, nelfinawir, atazanawir). Jeśli potrzebujesz sprawdzić czy występują interakcje między stosowanymi przez Ciebie lekami a Polprazolem Max lub chcesz uzyskać inne dodatkowe informacje, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

  Szczegółowe informacje o leku Polprazol Max zawiera ulotka dołączona do opakowania, z którą należy zapoznać się przed rozpoczęciem leczenia.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com