Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Polprazol Max, na zgagę i refluks, 14 kapsułek, omeprazol 20 mg Zobacz większe
  • Polprazol Max, na zgagę i refluks, 14 kapsułek, omeprazol 20 mg

  Polprazol Max, lek na zgagę i refluks, 14 kapsułek

  15,25 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Polprazol Max to lek dostępny bez recepty, który uwalnia od zgagi nawet przez 24 godziny. Tylko 1 kapsułka na dobę!


  Jak działa Polprazol Max?

  Polprazol Max zawiera w składzie substancję czynną o nazwie omeprazol w najwyżej dostępnej bez recepty dawce. Omeprazol  szybko hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku zwalczając zgagę na długi czas. Lek Polprazol Max to sposób na zgagę na 24 h.

  Lek jest stosowany u osób dorosłych w ramach krótkotrwałego leczenia objawów refluksu żołądkowo-przełykowego (zgaga, kwaśne odbijania, zarzucanie kwaśnej treści żołądkowej).

  Co to jest refluks?

  Refluks to cofanie się kwasu z żołądka do przełyku – może to powodować objawy takie jak uczucie palącego bólu w klatce piersiowej, pieczenie w gardle, kwaśmy smak w jamie ustnej. Aby złagodzić te objawy, może być konieczne przyjmowanie kapsułek przez 2-3 kolejne dni.


  Jak przyjmować lek na zgagę Polprazol?

  • 1 kapsułka (20 mg) raz na dobę przez okres 2 tygodni.
  • Kapsułki należy przyjmować rano około 30-45 minut przed posiłkiem.
  • Połknąć w całości, popijając połową szklanki wody. Nie żuć ani nie kruszyć. W razie problemów z połykaniem można otworzyć kapsułkę i przełknąć bezpośrednio lub po wsypaniu do wody, kwaśnego soku owocowego lub musu jabłkowego i wymieszaniu.


  Skład Polprazolu Max

  • Każda kapsułka zawiera 20 mg omeprazolu (Omeprazolum) – substancja czynna.
  • Wykaz substancji pomocniczych: sacharoza, ziarenka (zawierające sacharozę i skrobię kukurydzianą), powidon K30, sodu laurylosiarczan, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), trisodu fosforan dwunastowodny, hypromeloza 6 cP, trietylu cytrynian, kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1), sodu wodorotlenek, tytanu dwutlenek (E171), talk; Skład wieczka kapsułki (wieczko nieprzezroczyste niebieskie): erytrozyna (E127), indygotyna (E132), tytanu dwutlenek (E171), woda oczyszczona, żelatyna; Skład korpusu kapsułki (korpus nieprzezroczysty pomarańczowy): żółcień chinolinowa (E104), erytrozyna (E127), tytanu dwutlenek (E171), woda oczyszczona, żelatyna; Skład tuszu: szelak, glikol propylenowy, poliwinylopirolidon, sodu wodorotlenek, tytanu dwutlenek (E171).


  Omeprazol bez recepty – pomoc na silną zgagę

  Przyjmowanie leków z omeprazolem, takich jak Polprazol Max, zapewnia szybkie i skuteczne zmniejszenie wydzielania kwasu solnego w żołądku przez całą dobę. Dzięki tym właściwościom omeprazol łagodzi objawy refluksu żołądkowo-przełykowego – zgaga, cofanie treści żołądkowej, ból w nadbrzuszu, a długie działanie umożliwia wygodne stosowanie leku – raz na dobę. Lek szybko hamuje wydzielanie kwasu żołądkowego, ale maksymalne działanie osiągane jest po 4 dniach przyjmowania leku.


  Gdzie kupić Polprazol bez recepty?

  Składnik leku Polprazol w dawce 20 mg dostępny jest w aptekach bez recepty. Polprazol Max 20 mg możesz kupić w aptekach internetowych i stacjonarnych.


  Omeprazol w ciąży i w okresie karmienia piersią?

  Lek bez recepty Polprazol Max 20 mg może być stosowany podczas ciąży i karmienia piersią, ale po konsultacji z lekarzem. Omeprazol przenika do mleka mamy, ale nie ma zagrożenia niekorzystnym oddziaływaniem na dziecko podczas stosowania leku w dawkach terapeutycznych.


  Informacje dodatkowe

  Opakowanie zawiera 14 kapsułek. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Nie stosować po upływie terminu ważności. Nie stosować przy uczuleniu na którykolwiek ze składników, a także na inne inhibitory pompy protonowej. Nie stosuj jeśli przyjmujesz inne leki, których wchłanianie jest zależne od pH (klopidogrel, digoksyna, nelfinawir, atazanawir). Jeśli potrzebujesz sprawdzić czy występują interakcje między stosowanymi przez Ciebie lekami a Polprazolem Max lub chcesz uzyskać inne dodatkowe informacje, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Bez konsultacji z lekarzem produktu leczniczego nie stosuj dłużej niż 14 dni. Szczegółowe informacje o leku Polprazol Max zawiera ulotka dołączona do opakowania, z którą należy zapoznać się przed rozpoczęciem leczenia.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com