Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Libramed, 138 kapsułek, preparat wspomagający odchudzanie włoskiej firmy Aboca, dla dorosłych i dzieci o 8. roku życia Zobacz większe
  • Libramed, 138 kapsułek, preparat wspomagający odchudzanie włoskiej firmy Aboca, dla dorosłych i dzieci o 8. roku życia

  Libramed, 138 tabletek

  101,19 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Libramed to wyrób medyczny dla osób zmagających się z nadwagą lub otyłością. Produkt wspomaga odchudzanie, przeznaczony jest dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 8 lat.


  Jak działa LibraMed?

  Wspomaganie odchudzania przez LibraMed odbywa się dzięki zastosowaniu specjalnego kompleksu makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®). Aktywne substancje tworzą w jelicie żel o zwiększonej lepkości, który pomaga ograniczyć wchłanianie tłuszczów i węglowodanów, usprawnia pracę jelit i reguluje konsystencję stolca. Przyczynia się też do zmniejszenia uczucia głodu i senności poposiłkowej.

  Systematyczne przyjmowanie preparatu na odchudzanie LibraMed przyczynia się do:

  • zmniejszenia uczucia głodu,

  • kontrolowania poposiłkowego szczytu glikemicznego.

  Produkt należy przyjmować co najmniej 2 miesiące, a po każdym miesiącu należy zrobić kilka dni przerwy.


  Libramed – dla kogo i na co?

  • Osoby dorosłe i młodzież powyżej 12 lat – przy nadwadze, otyłości lub zwiększonym obwodzie w pasie (nawet przy prawidłowej wadze)

  • Dzieci od 8 lat – w przypadku nadwagi i otyłości.


  Libramed Aboca na odchudzanie - dawkowanie

  Dorośli i młodzież powyżej 12 lat:

  • 3 tabletki dwa razy dziennie, 15 minut przed największymi posiłkami (np. 3 tabletki przed śniadaniem i 3 tabletki przed obiadem)

  • Jeśli masz trudności z połykaniem, tabletki możesz rozpuścić w szklance letniej wody. Przygotowany płyn wypij od razu zanim w szklance utworzy się żel.

  Libramed możesz stosować nawet przez rok, lecz zawsze z przerwami na kilka dni. Tabletki łykamy przed posiłkami, podczas których najwięcej jemy.

  Dzieci od 8 do 12 lat:

  • 2 tabletki dwa razy dziennie, 15 minut przed najbardziej obfitymi posiłkami.

  • Po zużyciu 1 opakowania należy zrobić 3-5 dni przerwy i można rozpocząć stosowanie kolejnego opakowania Libramed.


  Jeśli stosujesz leki to musisz zachować co najmniej 2 godziny odstępu pomiędzy przyjmowaniem Libramedu a lekiem, ponieważ w ciągu 15 minut od zażycia Libramedu wytwarza się siatka, która powoduje zahamowanie wchłaniania tłuszczy i węglowodanów, i może jednocześnie osłabić działanie leków.

  Możesz też połączyć stosowanie tabletek Libramed razem z oczyszczającym organizm koncentratem w płynie Lynfase, który wspomaga drenaż limfatyczny.


  LibraMed - skład

  Opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.

  Policaptil Gel Retard® jest opatentowanym kompleksem makromolekuł, owocem badań firmy Aboca, zrealizowanym poprzez technologię produkcyjną, która pozwala na skupieniu się na specyficznych frakcjach polisacharydowych, uzyskanych z: celulozy, Opuntia Ficus indica, Amorphophallus konjac, Althaea officinalis, Linum usitatissimum, Tilia platyphyllos, Cichorium intybus.

  Libramed to preparat na odchudzanie bezglutenowy.


  Libramed a leki antykoncepcyjne?

  Wyrób medyczny Libramed nie ma wpływu na skuteczność doustnych tabletek antykoncepcyjnych, ale tylko wtedy gdy jest prawidłowo przyjmowany – czyli należy zachować o najmniej 2 godziny odstępu między przyjmowaniem tabletek Libramed i środków antykoncepcyjnych.


  Libramed a inne leki?

  Pomiędzy preparatem Libramed a innymi lekami nie ma interakcji, produkt jest bezpieczny. Pamiętaj tylko o zachowaniu co najmniej 2 godzin przerwy pomiędzy przyjęciem tabletek Libramed a zażyciem leków, które stosujesz. Nieprzestrzeganie 2-godzinnego odstępu między lekami a preparatem Libramed może zaburzyć wchłanianie leków, przez co obniżyć ich skuteczność.


  Dodatkowe informacje

  Opakowanie zawiera 138 tabletek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji (dorośli i młodzież - 6 tabletek na dobę, dzieci 8-12 lat - 4 tabletki na dobę). Przyjmowanie Libramedu powinno być połączone z regularną aktywnością fizyczną oraz ze zrównoważoną niskokaloryczną dietą. Nie stosuj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.


  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com