Voltaren tabletki

Voltaren tabletki bez recepty na różne rodzaje bólu

Voltaren tabletki przeciwbólowe to lek, który szybko pomaga pozbyć się bólu. Może być stosowany przez osoby dorosłe i młodzież powyżej 14 lat.


Jak działają i na co pomagają tabletki Voltaren?

Składnikiem tabletek Voltaren jest diklofenak. Substancja ta ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Preparat skutecznie i szybko zwalcza ból, co jest istotne w przypadku nagłego bólu (np. po urazie). Po przyjęciu tabletki maksymalne stężenie składnika aktywnego (diklofenaku) osiągane jest po około 35 minutach – szybkość wchłaniania zależy też od tego czy lek przyjmiemy na czczo czy po posiłku. Jeśli zależy Ci jeszcze na szybszym działaniu – sięgnij po kapsułki Voltaren Express Forte – płynna zawartość kapsułki wchłania się jeszcze szybciej niż Voltaren w tabletkach – maksymalne stężenie w osoczu krwi kapsułek Voltaren osiągane jest po około 25 minutach.

Tabletki Voltaren pomagają na różnego rodzaje bólów, m.in.:

  • ból stawów,
  • ból mięśni,
  • ból zębów,
  • bóle miesiączkowe,
  • ból pleców,
  • ból reumatyczne,
  • bóle po kontuzjach (np. skręcenia, stłuczenia),
  • ból głowy.


Jak stosować Voltaren w tabletkach?

1 tabletkę możemy przyjmować co 4 do 6 godzin. W ciągu doby nie więcej niż 3 tabletki. Tabletki połykamy w całości, popijając wodą, najlepiej przed jedzeniem. Tabletki Voltaren przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży powyżej 14 lat.


Cena – ile kosztuje Voltaren w tabletkach?

Tabletki Voltaren możesz kupić w aptekach stacjonarnych i w aptekach internetowych. Małe opakowanie 10 tabletek kosztuje około 15 zł, cena paczki zawierającej 20 tabletek – około 24 zł.


Voltaren tabletki w ciąży i w okresie laktacji?

Lek Voltaren tabletki jest przeciwwskazany u kobiet karmiących piersią, kobiet planujących zajście w ciążę i kobiet karmiących piersią. Stosowanie wszystkich leków w okresie ciąży konsultuj ze swoim lekarzem. Jeśli jesteś w ciąży i doskwiera Ci ból, możesz doraźnie sięgnąć po paracetamol w tabletkach – jeden z leków przeciwbólowych, który może być stosowany u kobiet w ciąży.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com