Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Lista produktów producenta: Olimp Labs

Olimp Labs


Człowiek, podobnie jak i inne stworzenia, musi dostarczać swojemu organizmowi związków chemicznych, które umożliwiają mu prawidłowe funkcjonowanie. Niektóre z nich sam syntetyzuje, większość jednak przyjmuje wraz z pożywieniem. Przy czym nie zawsze jest to możliwe. Wpływa na to wiele czynników. Z jednej strony ludzie aktywni fizycznie czy umysłowo potrzebują więcej witamin i minerałów niż osoby prowadzące bierniejszy tryb życia. Z drugiej – zapotrzebowanie na poszczególne związki jest większe u seniorów czy chorych na rozmaite przypadłości. Niedobór pożądanych substancji uzupełnia się więc poprzez przyjmowanie rozmaitych suplementów diety i farmaceutyków. Bogaty wybór owych produktów ma między innymi firma Olimp Labs. Funkcjonuje od ponad trzech dekad, bo od 1990 roku. Z czasem stała się jednym z największych producentów na europejskim rynku suplementów diety i leków OTC.


Ma do zaoferowania m.in. preparaty pod postacią saszetek, tabletek czy ampułek. Łączy je to, że pomagają ludziom odzyskać witalność, dobre samopoczucie i kondycję potrzebną do pracy fizycznej i umysłowej. W repertuarze wyrobów znajdziesz produkty skierowane do różnych grup wiekowych. Dzielimy je ze względu na zastosowanie. Proponowane są więc te na serce, sen, wątrobę czy pomagające w walce ze stresem. Wyróżniamy również preparaty z określonym związkiem chemicznym, na przykład z cynkiem bądź witaminą C.


Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.