Aspiryna Bayer

Aspirin Bayer

Aspirin Bayer to nazwa handlowa leku przeciwbólowego i przeciwzapalnego, który został wynaleziony w połowie XIX wieku przez niemieckiego chemika, Feliksa Hoffmanna. Aspirina Bayer jest jednym z najpopularniejszych leków na świecie i jest szeroko stosowany w leczeniu bólu, gorączki i stanów zapalnych. Aspirin Bayer jest dostępny w wielu postaciach, w tym w postaci tabletek, zawiesiny i zastrzyków. Jego popularność wynika z tego, że jest łatwo dostępny, stosunkowo tani i skuteczny w leczeniu wielu schorzeń. Aspirin Bayer jest również często stosowany (w mniejszych dawkach) jako środek zapobiegawczy w przypadku chorób serca i udaru mózgu.

Skład leku Aspirin Bayer

Tabletka Aspirin Bayer zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego, zmniejszający wytwarzanie prostaglandyn (co też przyczynia się do zmniejszenia bólu), który jest substancją czynną leku. Dodatkowo mieszczą się w nim również składniki pomocnicze – czyli celuloza oraz skrobia kukurydziana.

Dawkowanie leku

Osobom dorosłym zaleca się przyjmowanie jednorazowo od 1 do 2 tabletek kwasu acetylosalicylowego, co stanowi dawkę 500-1000 mg. W przypadku potrzeby dawkę jednorazową można powtarzać co najmniej co 4 do 8 godzin, jednak nie należy przekraczać ilości 8 tabletek na dobę.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com