Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Estabiom

Estabiom

Prawidłowy skład flory jelit ma duże znaczenie dla człowieka w każdym wieku, przy czym w przypadku pewnych osób dobroczynne bakterie są szczególnie istotne do tego, żeby organizm funkcjonował sprawnie. Odnosi się to niewątpliwie między innymi do przyszłych matek oraz noworodków i niemowląt. Brzemienne kobiety wiedzą, że wszystko, co robią, wpływa nie tylko na ich samopoczucie, lecz również na dobrostan maluszka rozwijającego się w jej łonie. Stąd też regularnie i zdrowo się odżywia, komponując jadłospis z różnorodnego i pełnowartościowego pokarmu. Potrzebuje również witamin i minerałów, które nieraz powinny być suplementowane. Odnosi się to w wielu przypadkach także do preparatów, czyli leków dostępnych bez recepty, które składają się z substancji probiotycznych (Lactobacillus acidophilus oraz L. rhamnosus) oraz innych pożądanych związków, takich choćby jak witamina D czy inulina. Takim produktem jest Estabiom – dostępny w wersjach zarówno dla przyszłych mam, jak i dzieci w przedziale wiekowym od urodzenia do trzeciego roku życia. Warto pamiętać, że bakterie współtworzące florę jelit nie oddziałują z korzyścią wyłącznie na układ pokarmowy, ale biorą też udział w wielu kluczowych fizjologicznych czynnościach, uczestniczą także w budowie układu kostnego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com