Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Estabiom

Estabiom

Prawidłowy skład flory jelit ma duże znaczenie dla człowieka w każdym wieku, przy czym w przypadku pewnych osób dobroczynne bakterie są szczególnie istotne do tego, żeby organizm funkcjonował sprawnie. Odnosi się to niewątpliwie między innymi do przyszłych matek oraz noworodków i niemowląt. Brzemienne kobiety wiedzą, że wszystko, co robią, wpływa nie tylko na ich samopoczucie, lecz również na dobrostan maluszka rozwijającego się w jej łonie. Stąd też regularnie i zdrowo się odżywia, komponując jadłospis z różnorodnego i pełnowartościowego pokarmu. Potrzebuje również witamin i minerałów, które nieraz powinny być suplementowane. Odnosi się to w wielu przypadkach także do preparatów, czyli leków dostępnych bez recepty, które składają się z substancji probiotycznych (Lactobacillus acidophilus oraz L. rhamnosus) oraz innych pożądanych związków, takich choćby jak witamina D czy inulina. Takim produktem jest Estabiom – dostępny w wersjach zarówno dla przyszłych mam, jak i dzieci w przedziale wiekowym od urodzenia do trzeciego roku życia. Warto pamiętać, że bakterie współtworzące florę jelit nie oddziałują z korzyścią wyłącznie na układ pokarmowy, ale biorą też udział w wielu kluczowych fizjologicznych czynnościach, uczestniczą także w budowie układu kostnego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.