Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Parcetamol 500 mg duże opakowanie 50 tabletek producent Aurovitas Zobacz większe
    • Parcetamol 500 mg duże opakowanie 50 tabletek producent Aurovitas

    Paracetamol Aurovitas, 500 mg, 50 tabletek

    8,64 zł

    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    1-2 dni robocze
    Koszty dostawy:
    od 12,99 zł
    Pocztex Punkt odbioru
    12,99
    Pocztex Kurier
    14,90
    Inpost Paczkomat 24h/7
    14,90
    Kurier Inpost
    14,90
    Inpost - płatność u kuriera
    19,98
    Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
    19,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:

    Paracetamol Aurovitas to lek wskazany w objawowym leczeniu bólu i gorączki u osób dorosłych i dzieci od 10 lat. Paracetamol Aurovitas ma okrągłe, łatwe do połknięcia tabletki, które dzięki linii podziału można podzielić na dwie równe dawki.


    Paracetamol Aurovitas 500 mg duże opakowanie 50 tabletek

    • działa przeciwbólowo
    • działa przeciwgorączkowo
    • możesz stosować u dzieci od 10 lat
    • tabletki mają linię podziału, można je podzielić na dwie dawki po 250 mg paracetamolu
    • paracetamol może być stosowany przez kobiety w ciąży i mamy karmiące piersią


    Paracetamol 500 mg Aurovitas – dawkowanie

    Paracetamol Aurovitas można stosować 4 razy dziennie, zachowując między kolejnymi dawkami minimum 4 godziny odstępu. Tabletki połykamy popijając dużą ilością wodą, niezależnie od posiłków – pokarm nie wpływa na skuteczność działania leku.


    Osoby dorosłe i młodzież od 16 lat o masie ciała powyżej 55 kg:

    • Jednorazowo możesz przyjąć od 1 do 2 tabletek (od 500 mg do 1000 mg)
    • Maksymalna dawka dobowa to 6 tabletek (3000 mg), między dawkami należy zachować co najmniej 4 godziny odstępu.


    Dzieci i młodzież od 10 do 15 lat (o masie ciała 40-55 kg)

    • Jednorazowa dawka to 1 tabletka (500 mg)
    • Dawka dobowa nie może być większa niż 4 tabletki (2000 mg) (4x dziennie po 1 tabletce zachowując co najmniej 4 godziny odstępu pomiędzy dawkami)


    Paracetamol Aurovitas w ciąży i w okresie karmienia piersią?

    Lek może być stosowany w okresie ciąży jeśli jest to konieczne. Należy wówczas stosować możliwie najniższą dawkę przez możliwie najkrótszy czas.

    W okresie laktacji lek może być stosowany w standardowych dawkach.


    Paracetamol Aurovitas 500 mg – skład

    1 tabletka zawiera:

    • Paracetamol 500 mg (substancja aktywna o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym)
    • Składniki pomocnicze – skrobia żelowana kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, hydroksypropyloceluloza (o niskiej lepkości), karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), talk, stearynian magnezu)


    Dodatkowe informacje

    Opakowanie zawiera 50 tabletek. Przed użyciem produktu leczniczego Paracetamol Aurovitas 500 mg należy zapoznać się z ulotką, która zawiera ważne informacje dotyczące preparatu.

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

    webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com