Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ibesan

Ibesan 

Niemal każdemu z nas co jakiś czas doskwierają dolegliwości związane z układem trawiennym. Nieraz uskarżamy się na nie sporadycznie, przeważnie wtedy, gdy zjemy coś tłustego i smażonego, posilimy się zbyt duża ilością pokarmu naraz lub też towarzyszy nam duży stres. Zdarza się także, że objawy spowodowane problemami trawiennymi – czyli przede wszystkim wzdęcia, gazy, zgaga, problemy z wypróżnianiem – trwają dłużej lub też często nawracają. Jest to znak, że warto zmienić dietę na łagodniejszą, bardziej różnorodną i pełnowartościową. Wskazany jest także odpoczynek i uspokojenie. Adrenalina jest konieczna, byśmy funkcjonowali, ale jej nadmiar obciąża nie tylko układ trawienny, ale też pozostałe, w tym chociażby nerwowy. Kiedy od dłuższego czasu borykamy się ze wspomnianymi objawami może to też świadczyć o pewnej chorobie – na przykład zespole jelita drażliwego czy refluksie żołądkowo-przełykowym – w takim wypadku należy zgłosić się do lekarza specjalisty.

Zatem gdy symptomy mają charakter krótkotrwały, ale są dość uciążliwe, wtedy dobre wspomóc się w walce z nimi produktami aptecznymi. Jednym z nich jest podawany w formie kropli i kapsułek Ibesan. Cechuje go szereg właściwości, wspiera bowiem wieloaspektowo pracę układu pokarmowego, uśmierzając ból i normalizując perystaltykę. Tak szerokie spektrum zapewniają wyciągi z wielu ziół, skomponowanie ich pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty dla osób podejmujących walkę z niestrawnością.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.