Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ibesan

Ibesan 

Niemal każdemu z nas co jakiś czas doskwierają dolegliwości związane z układem trawiennym. Nieraz uskarżamy się na nie sporadycznie, przeważnie wtedy, gdy zjemy coś tłustego i smażonego, posilimy się zbyt duża ilością pokarmu naraz lub też towarzyszy nam duży stres. Zdarza się także, że objawy spowodowane problemami trawiennymi – czyli przede wszystkim wzdęcia, gazy, zgaga, problemy z wypróżnianiem – trwają dłużej lub też często nawracają. Jest to znak, że warto zmienić dietę na łagodniejszą, bardziej różnorodną i pełnowartościową. Wskazany jest także odpoczynek i uspokojenie. Adrenalina jest konieczna, byśmy funkcjonowali, ale jej nadmiar obciąża nie tylko układ trawienny, ale też pozostałe, w tym chociażby nerwowy. Kiedy od dłuższego czasu borykamy się ze wspomnianymi objawami może to też świadczyć o pewnej chorobie – na przykład zespole jelita drażliwego czy refluksie żołądkowo-przełykowym – w takim wypadku należy zgłosić się do lekarza specjalisty.

Zatem gdy symptomy mają charakter krótkotrwały, ale są dość uciążliwe, wtedy dobre wspomóc się w walce z nimi produktami aptecznymi. Jednym z nich jest podawany w formie kropli i kapsułek Ibesan. Cechuje go szereg właściwości, wspiera bowiem wieloaspektowo pracę układu pokarmowego, uśmierzając ból i normalizując perystaltykę. Tak szerokie spektrum zapewniają wyciągi z wielu ziół, skomponowanie ich pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty dla osób podejmujących walkę z niestrawnością.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com