Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Debutir

Debutir

Optymalny skład flory bakteryjnej osłania jelita i stymuluje prawidłową pracę układu pokarmowego. Przy czym na tym nie koniec jej funkcji – bo też np. obniża stężenie cholesterolu we krwi oraz obniża ryzyko zachorowania na wiele poważnych chorób. Ponadto pomocna jest w zmaganiach z chorobami innych układów – między innymi płciowo-moczowego

Kiedy jej skład jest z różnych powodów zaburzony, uskarżamy się często na dolegliwości układu trawiennego, mowa wówczas o  bólach brzucha, wzdęciach czy rozwolnieniach. Problemy te dotykają zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Sprawia to wiele czynników, np. antybiotykoterapia czy biegunka na różnorodnym tle. Pomocna jest zmiana nawyków żywieniowych, lecz doraźne wsparcie stanowią też lekarstwa dostępne bez recepty – niemniej ich zażywanie należy skonsultować z lekarzem. I tak na różnorodne zaburzenia funkcjonowania układu pokarmowego, w tym nieswoiste stany zapalne jelit, zespół jelita drażliwego polecany jest Debutir. Jego substancją aktywną jest sól sodowa kwasu maślanego, która to jest bardzo istotnym materiałem energetycznym dla nabłonka przewodu pokarmowego. Preparat przeznaczony jest i dla dorosłych, i dla dzieci, które przekroczyły siódmy rok życia. Produkt należy dawkować zgodnie z instrukcją zawartą w ulotce.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com