Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Lista produktów producenta: SFD

SFD


SFD to spółka, która zajmuje się handlem odżywek oraz suplementów diety. Jest ona oficjalnym dystrybutorem wielu marek, których produkty ma w swej ofercie. Pośród proponowanych preparatów znajdziemy liczne bardzo różne wyroby – które przeznaczone są zarówno dla sportowców, jak i osób mających nieodpowiednią podaż witamin i minerałów w diecie. Suplementy diety i odżywki nie są lekarstwami, zatem sprzedawane są bez recepty i nie muszą spełniać surowych norm, które obowiązują medykamenty. W odróżnieniu od nich działanie tych pierwszych nie jest potwierdzone badaniami naukowymi, a ich działanie nie jest poddawane regularnemu monitorowaniu. Preparaty te uzupełniają niedobory niezbędnych dla organizmu substancji, przede wszystkim witamin oraz minerałów (choć także innych składników), których z rozmaitych powodów nie pobieramy wraz z pokarmem. Chodzi o osiągnięcie konkretnego celu odżywczego lub usprawnienie określonej funkcji fizjologicznej. Zwykle rzeczone produkty charakteryzują się skoncentrowanym składem. Dlatego też nie należy przekraczać dziennej dawki ich przyjmowania – której wartość podana jest w załączonej do opakowania ulotce. Suplementy podawane są pod rozmaitymi postaciami – jako płyny, proszki, pasty, kapsułki oraz w innej jeszcze formie.


Pośród produktów sprzedawanych przez firmę SFD oferujemy kilka produktów. Jednym z nich jest preparat na oczy Luteinall Max, zawierający liczne substancje aktywne, między innymi luteinę, zeaksantynę, ekstrakt z borówki oraz kwiatów aksamitki o właściwościach przeciwutleniających. Ma także witaminę A wspierającą prawidłowe widzenie. Innego rodzaju propozycję stanowi witamina C w proszku. Polecamy ją osobom, które nie pobierają jej z pokarmem w takiej ilości, jaka umożliwia organizmowi optymalną pracę. Przypomnijmy, że kwas askorbinowy (jak inaczej nazywamy ten związek) stymuluje syntezę kolagenu i jako silny antyoksydant spowalnia proces starzenia i przyspiesza gojenie ran.


Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.