Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Leki i produkty dla kobiet w ciąży i karmiących

Bezpieczne leki i suplementy dla kobiet w ciąży oraz planujących ciążę

Starasz się o dziecko lub już jesteś w ciąży? Jeśli tak, to musisz w sposób szczególny troszczyć się o swoje zdrowie. Mogą Ci w tym pomóc produkty dla kobiet w ciąży dostępne w aptekach bez recepty. Kiedy sięgnąć po takie preparaty oraz co dokładnie zawierają one w swoich składach?

Dlaczego witaminy dla kobiet planujących ciążę są tak ważne?

Być może zastanawiasz się, dlaczego starając się o dziecko powinnaś w sposób szczególny troszczyć się o swoje zdrowie. Jak się okazuje, organizm kobiety musi być odpowiednio przygotowany na trudy tego okresu, stąd też lekarze często polecają witaminy dla kobiet planujących ciążę, wśród których szczególnie ważne są preparaty zawierające kwas foliowy. Jest on niezbędny dla prawidłowego rozwoju układu nerwowego dziecka i w praktyce zawierają go również suplementy dla kobiet w ciąży (układ nerwowy płodu rozwija się w pierwszych tygodniach od zapłodnienia).

Jak dawkować leki dla kobiet w ciąży?

W tym czasie nawet pozornie bezpieczne preparaty mogą okazać się szkodliwe. Dlatego też leki i produkty dla kobiet w ciąży trzeba przyjmować rozważnie, najlepiej pod kontrolą lekarską. Podobnie warto postępować też po urodzeniu dziecka. W tym czasie dostępne są bowiem witaminy dla karmiących, także zawierające odpowiednio dobrane składniki odżywcze.

W tym czasie zadbaj dodatkowo o bezpieczną pielęgnację, w czym mogą Ci pomóc dermokosmetyki apteczne.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.