Zdrowe soki i syropy

Dlaczego warto pić naturalne soki?


Wiele osób nie dostarcza swojemu organizmowi wystarczającej ilości składników odżywczych, tak jak np. witaminy i minerały. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca jeść 5 razy dziennie warzywa i owoce. Dla większości osób jest to trudne zadanie.  Zanieczyszczone środowisko oraz wysoki poziom stresu, który dominuje w naszym społeczeństwie, sprawia, że zapotrzebowanie na niektóre naturalne substancje odżywcze wzrasta. Należy wziąć również pod uwagę żywność, która w dużej mierze jest przetwarzana, a co za tym idzie, poziom pełnowartościowych składników w niej zawartych jest zdecydowanie niższy niż dawniej.  Pierwszym krokiem do poprawy zdrowia i bycia wolnym od chorób jest zapewnienie organizmowi wszystkich niezbędnych makro- i mikroelementów. Jednym ze sposobów jest codzienne picie zdrowych soków i naturalnych syropów, które skutecznie przyczyniają się do zwiększenia energii, przeciwdziałają demencji, a także wzmacniają układ odpornościowy.

Właściwości soków i syropów z apteki 

Na rynku oprócz naturalnych soków możemy kupić nektary i napoje. Oba produkty, to tylko rozcieńczony z wodą koncentrat soku z dodatkiem cukru. Dodatkowo są one jedynie źródłem pustych kalorii - ze względu na spore ilości sacharozy. Witaminy oraz składniki bioaktywne pojawiają się tam zaledwie w śladowych ilościach. Zatem wybór jest prosty - należy wybierać jedynie zdrowe soki i syropy z apteki, które są w 100% naturalne. W obu wariantach znajdziemy skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów, antyoksydantów oraz innych cennych substancji dla naszego organizmu. Liczne badania dowodzą, że organizm jest w stanie przyswoić ponad 90% bioaktywnych składników zawartych w soku w ciągu ok.15 minut od jego wypicia, ponadto nie musi tracić energii na trawienie całych owoców i warzyw oraz na późniejsze usuwanie resztek. Pacjentom przyjmującym leki na zespół jelita drażliwego zaleca się picie zdrowych soków, które odciążają układ trawienny.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com