Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Zdrowe soki i syropy

Dlaczego warto pić naturalne soki?


Wiele osób nie dostarcza swojemu organizmowi wystarczającej ilości składników odżywczych, tak jak np. witaminy i minerały. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca jeść 5 razy dziennie warzywa i owoce. Dla większości osób jest to trudne zadanie.  Zanieczyszczone środowisko oraz wysoki poziom stresu, który dominuje w naszym społeczeństwie, sprawia, że zapotrzebowanie na niektóre naturalne substancje odżywcze wzrasta. Należy wziąć również pod uwagę żywność, która w dużej mierze jest przetwarzana, a co za tym idzie, poziom pełnowartościowych składników w niej zawartych jest zdecydowanie niższy niż dawniej.  Pierwszym krokiem do poprawy zdrowia i bycia wolnym od chorób jest zapewnienie organizmowi wszystkich niezbędnych makro- i mikroelementów. Jednym ze sposobów jest codzienne picie zdrowych soków i naturalnych syropów, które skutecznie przyczyniają się do zwiększenia energii, przeciwdziałają demencji, a także wzmacniają układ odpornościowy.

Właściwości soków i syropów z apteki 

Na rynku oprócz naturalnych soków możemy kupić nektary i napoje. Oba produkty, to tylko rozcieńczony z wodą koncentrat soku z dodatkiem cukru. Dodatkowo są one jedynie źródłem pustych kalorii - ze względu na spore ilości sacharozy. Witaminy oraz składniki bioaktywne pojawiają się tam zaledwie w śladowych ilościach. Zatem wybór jest prosty - należy wybierać jedynie zdrowe soki i syropy z apteki, które są w 100% naturalne. W obu wariantach znajdziemy skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów, antyoksydantów oraz innych cennych substancji dla naszego organizmu. Liczne badania dowodzą, że organizm jest w stanie przyswoić ponad 90% bioaktywnych składników zawartych w soku w ciągu ok.15 minut od jego wypicia, ponadto nie musi tracić energii na trawienie całych owoców i warzyw oraz na późniejsze usuwanie resztek. Pacjentom przyjmującym leki na zespół jelita drażliwego zaleca się picie zdrowych soków, które odciążają układ trawienny.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.