Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Wegańskie suplementy diety

Suplementy diety dla wegan i wegetarian z aptek

Wegańskie suplementy diety dedykowane są przede wszystkim dla osób, które wykluczyły ze swojej diety jakiekolwiek produkty odzwierzęce i nie chcą spożywać ich również w preparach kupowanych w aptekach.

Co wyróżnia wegańskie suplementy diety?

Witaminy dla wegetarian i wegan dostępne w aptekach to brak jakichkolwiek produktów odzwierzęcych. Nie zawierają więc przede wszystkim żelatyny, którą często mają zwykłe witaminy i minerały. Nie znajdziemy w nich dodatkowo miodu oraz laktozy.

Dawkowanie witamin dla wegetarian i wegan

Niezależnie od tego, czy mówimy o preparatach dla wegan, czy zwykłych, zawsze należy przyjmować je w sposób bezpieczny, zgodny z dawkowaniem wskazanym przez producenta. Trzeba bowiem pamiętać, że przekroczenie suplementów może być szkodliwe dla organizmu, dlatego koniecznie trzeba unikać takiej sytuacji.

W naszym asortymencie można znaleźć również suplementy dla kobiet w ciąży, o bezpiecznych dla przyszłych mam składach. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.