Preparaty dla wegan

Suplementy diety dla wegan i wegetarian z aptek

Wegańskie suplementy diety dedykowane są przede wszystkim dla osób, które wykluczyły ze swojej diety jakiekolwiek produkty odzwierzęce i nie chcą spożywać ich również w preparach kupowanych w aptekach.

Co wyróżnia wegańskie suplementy diety?

Witaminy dla wegetarian i wegan dostępne w aptekach to brak jakichkolwiek produktów odzwierzęcych. Nie zawierają więc przede wszystkim żelatyny, którą często mają zwykłe witaminy i minerały. Nie znajdziemy w nich dodatkowo miodu oraz laktozy.

Dawkowanie witamin dla wegetarian i wegan

Niezależnie od tego, czy mówimy o preparatach dla wegan, czy zwykłych, zawsze należy przyjmować je w sposób bezpieczny, zgodny z dawkowaniem wskazanym przez producenta. Trzeba bowiem pamiętać, że przekroczenie suplementów może być szkodliwe dla organizmu, dlatego koniecznie trzeba unikać takiej sytuacji.

W naszym asortymencie można znaleźć również suplementy dla kobiet w ciąży, o bezpiecznych dla przyszłych mam składach. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com