Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507791219
Legalna apteka stacjonarna
Darmowa dostawa od 349 zł
Vocaler to wyrób medyczny w postaci pastylek do ssania, który łagodzi chrypkę, suchość w gardle, podrażnienie gardła. Duże opakowanie Vocaler zawiera 24 pastylki. Produkt odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.
Osoby dorosłe, młodzież, dzieci powyżej 6. roku życia – 1 pastylka kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb.
Vocaler możesz używać przez dłuższy okres czasu.
1 pastylka do ssania Vocaler zawiera:
Produkt zawiera cukier
Opakowanie zawiera 24 pastylki o smaku miodu i cytryny. Jeśli po 10 dniach stosowania nie poczujesz poprawy, zasięgnij konsultacji lekarza.
Zostaw nam swój email, jeśli chcesz być na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i porady dotyczące zdrowia i urody.
Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.
Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.
Śledź nas na