Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Lek na przeziębienie i grypę Vicks Max w saszetkach, 10 saszetek do rozpuszczania, na gorączkę, katar i bóle Zobacz większe
  • Lek na przeziębienie i grypę Vicks Max w saszetkach, 10 saszetek do rozpuszczania, na gorączkę, katar i bóle

  Vicks saszetki AntiGrip Max, 10 saszetek, lek na przeziębienie

  25,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie


  Ważne informacje

  Jeśli przyjmujesz inne leki, sprawdź czy nie zawierają w składzie paracetamolu. Nie należy stosować więcej niż jednego leku zawierającego paracetamol z lekiem Vicks AntiGrip Max, ponieważ może to prowadzić do zatrucia.
  Jeśli masz wątpliwości, przygotuj proszę listę przyjmowanych przez Ciebie leków i skonsultuj się z Farmaceutą z naszej apteki pod numerem telefonu 507 791 219, sprawdzimy czy możesz łączyć stosowane przez Ciebie leki z saszetkami Vicks Max.
  Jeśli przyjąłeś dawkę paracetamolu większą niż zalecaną, natychmiast skonsultuj się z lekarzem lub zgłoś się do najbliższego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.

  Jeśli spożywasz regularnie alkohol (trzy lub więcej napoi alkoholowych dziennie), nie stosuj leku Vicks AntiGrip Max, bo może to doprowadzić do uszkodzenia wątroby. Jeśli szukasz leku na objawy przeziębienia i grypy, i nie jesteś w stanie całkowicie odstawić alkoholu, skonsultuj się z Farmaceutą pod nr 507 791 219, pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie lek łagodzący gorączkę, ból głowy, gardła, katar i inne objawy infekcji.


  Przeciwwskazania:
   nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; nadciśnienie tętnicze; nadczynność tarczycy; ciężkie choroby sercowo-naczyniowe (takie jak choroba wieńcowa); tachykardia (częstoskurcz); ciężka niewydolność nerek; jaskra; pacjenci z ciężką niewydolnością wątroby; pacjenci leczeni inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) oraz w okresie 2 tygodni po ich odstawieniu; stosowanie innych leków zawierających paracetamol. Produkt leczniczy Vicks AntiGrip Max jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci ze względu na dawkę paracetamolu. W opakowaniu znajduje się 10 saszetek o smaku pomarańczy.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com