Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 299 zł
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć Nowy Lek na przeziębienie i grypę Vicks Max w saszetkach, 10 saszetek do rozpuszczania, na gorączkę, katar i bóle Zobacz większe
  • Lek na przeziębienie i grypę Vicks Max w saszetkach, 10 saszetek do rozpuszczania, na gorączkę, katar i bóle

Vicks saszetki AntiGrip Max, 10 saszetek, lek na przeziębienie

18,99 zł

Oceny i opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Dostępność:

Produkt dostępny

Wysyłka:
w ciągu 48h
Koszty dostawy:
od 11,49 zł
Producent:
Procter and Gamble
Darmowa dostawa od 299 zł


Ważne informacje

Jeśli przyjmujesz inne leki, sprawdź czy nie zawierają w składzie paracetamolu. Nie należy stosować więcej niż jednego leku zawierającego paracetamol z lekiem Vicks AntiGrip Max, ponieważ może to prowadzić do zatrucia.
Jeśli masz wątpliwości, przygotuj proszę listę przyjmowanych przez Ciebie leków i skonsultuj się z Farmaceutą z naszej apteki pod numerem telefonu 507 791 219, sprawdzimy czy możesz łączyć stosowane przez Ciebie leki z saszetkami Vicks Max.
Jeśli przyjąłeś dawkę paracetamolu większą niż zalecaną, natychmiast skonsultuj się z lekarzem lub zgłoś się do najbliższego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.

Jeśli spożywasz regularnie alkohol (trzy lub więcej napoi alkoholowych dziennie), nie stosuj leku Vicks AntiGrip Max, bo może to doprowadzić do uszkodzenia wątroby. Jeśli szukasz leku na objawy przeziębienia i grypy, i nie jesteś w stanie całkowicie odstawić alkoholu, skonsultuj się z Farmaceutą pod nr 507 791 219, pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie lek łagodzący gorączkę, ból głowy, gardła, katar i inne objawy infekcji.


Przeciwwskazania:
 nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; nadciśnienie tętnicze; nadczynność tarczycy; ciężkie choroby sercowo-naczyniowe (takie jak choroba wieńcowa); tachykardia (częstoskurcz); ciężka niewydolność nerek; jaskra; pacjenci z ciężką niewydolnością wątroby; pacjenci leczeni inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) oraz w okresie 2 tygodni po ich odstawieniu; stosowanie innych leków zawierających paracetamol. Produkt leczniczy Vicks AntiGrip Max jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci ze względu na dawkę paracetamolu. W opakowaniu znajduje się 10 saszetek o smaku pomarańczy.

Opinie

Oceń i opisz produkt !

Opinie

Oceń i opisz produkt !

Produkty powiązane
Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Tpay. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 11,49 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

Do prawidłowego działania sklepu użyj inną przeglądarke

Logo Chrome Logo Firefox Logo Safari Logo Opera