Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Lek na przeziębienie i grypę Vicks Max w saszetkach, 10 saszetek do rozpuszczania, na gorączkę, katar i bóle Zobacz większe
    • Lek na przeziębienie i grypę Vicks Max w saszetkach, 10 saszetek do rozpuszczania, na gorączkę, katar i bóle

    Vicks saszetki AntiGrip Max, 10 saszetek, lek na przeziębienie

    18,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    w ciągu 48h
    Koszty dostawy:
    od 9,99
    GLS do punktu
    9,99
    Inpost Kurier
    12,99
    GLS
    13,99
    DHL do punktu
    12,99
    DHL
    14,99
    DHL płatność u kuriera
    18,99
    Inpost paczkomat
    12,99
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Darmowa dostawa od 249 zł


    Ważne informacje

    Jeśli przyjmujesz inne leki, sprawdź czy nie zawierają w składzie paracetamolu. Nie należy stosować więcej niż jednego leku zawierającego paracetamol z lekiem Vicks AntiGrip Max, ponieważ może to prowadzić do zatrucia.
    Jeśli masz wątpliwości, przygotuj proszę listę przyjmowanych przez Ciebie leków i skonsultuj się z Farmaceutą z naszej apteki pod numerem telefonu 507 791 219, sprawdzimy czy możesz łączyć stosowane przez Ciebie leki z saszetkami Vicks Max.
    Jeśli przyjąłeś dawkę paracetamolu większą niż zalecaną, natychmiast skonsultuj się z lekarzem lub zgłoś się do najbliższego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.

    Jeśli spożywasz regularnie alkohol (trzy lub więcej napoi alkoholowych dziennie), nie stosuj leku Vicks AntiGrip Max, bo może to doprowadzić do uszkodzenia wątroby. Jeśli szukasz leku na objawy przeziębienia i grypy, i nie jesteś w stanie całkowicie odstawić alkoholu, skonsultuj się z Farmaceutą pod nr 507 791 219, pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie lek łagodzący gorączkę, ból głowy, gardła, katar i inne objawy infekcji.


    Przeciwwskazania:
     nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; nadciśnienie tętnicze; nadczynność tarczycy; ciężkie choroby sercowo-naczyniowe (takie jak choroba wieńcowa); tachykardia (częstoskurcz); ciężka niewydolność nerek; jaskra; pacjenci z ciężką niewydolnością wątroby; pacjenci leczeni inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) oraz w okresie 2 tygodni po ich odstawieniu; stosowanie innych leków zawierających paracetamol. Produkt leczniczy Vicks AntiGrip Max jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci ze względu na dawkę paracetamolu. W opakowaniu znajduje się 10 saszetek o smaku pomarańczy.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.