Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507791219
Legalna apteka stacjonarna
Dostawa za 0 zł od 299 zł
Brak produktów
Theraflu Max Grip to lek w saszetkach na objawy przeziębienia i grypy zawierający maksymalną dawkę paracetamolu 1000 mg na ból i przeciw gorączce. Smak owoców leśnych i mentolu.
Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Witamina C wspomaga organizm w walce z przeziębieniem i grypą. Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i zatok, dzięki czemu sprawi, że będzie Ci się swobodniej oddychać.
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat – zawartość jednej saszetki rozpuść w szklance gorącej wody i wypij po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.
Dawkę możesz powtarzać co 4 do 6 godzin. Maksymalnie w ciągu 24 godzin możesz przyjąć 3 saszetki.
Lek zawiera cukier – każda saszetka 5 g sacharozy.
Lek zawiera substancję słodzącą – 80 mg aspartamu.
Opakowanie zawiera 10 saszetek. Przed użyciem leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.
Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.
Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.
Śledź nas na