Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
 • Legalna apteka stacjonarna
 • Dostawa za 0 zł od 299 zł
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć Lek na ból i gorączkę Ibuprom RR, duże opakowanie 48 tabletek, dawka ibuprofenu 400 mg Zobacz większe
 • Lek na ból i gorączkę Ibuprom RR, duże opakowanie 48 tabletek, dawka ibuprofenu 400 mg

Ibuprom RR, 400 mg, 48 tabletek

23,48 zł

Oceny i opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Dostępność:

Produkt dostępny

Wysyłka:
w ciągu 48h
Koszty dostawy:
od 11,49 zł
Producent:
US Pharmacia

Ibuprom RR - jest to innowacyjny, niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), zamknięty w formie tabletek powlekanych. Jedna tabletka zawiera substację czynną - ibuprofen oraz szereg substacji pomocniczych. Nowoczesne działanie Ibupromu RR polega na natychmiastowym rozpadzie tabletki i uwalnianiu czystej dawki substancji czynnej, która trafia w miejsce bólu. Walczy z zapaleniem i bólem, obniża gorączkę. Początek uwalniania ibuprofenu do krwiobiegu rozpoczyna się po szybkim rozpadzie tabletki w żołądku. Działanie przeciwbólowe utrzymuje się przez 4 do 6 godzin. 

Ibuprom RR - wskazania 

Ibuprom RR 48 tabletek to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Wskazaniem do stosowania tego leku są m.in::

 • Bóle głowy

 • Bóle stawów

 • Grypa i przeziębienie

 • Gorączka

 • Bóle menstruacyjne

 • Bóle zębów

 • Bóle mięśni i stawów

 • Migrena

Dodatkowym plusem jest jego duże opakowanie.

Dawkowanie Ipupromu RR 

Dla dorosłych i dzieci powyżej 30 kg zwykłą dawką jest 1 tabletka (400 mg). Dawkę w razie potrzeby należy powtórzyć po 6 godzinach. W żadnym wypadku nie należy przekraczać 3 tabletek dziennie (1200 mg na dzień). Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen, mogą być związane z nieznacznie zwiększonym ryzykiem zawału serca lub udaru mózgu, szczególnie w przypadku stosowania ich w dużych dawkach. Nie należy przekraczać zalecanej dawki lub czasu trwania leczenia.

Środki ostrożności: 

Lek ten nie powinien być zatem stosowany w przypadku astmy, krwawienia lub owrzodzeń układu pokarmowego. Jest on również przeciwwskazany u pacjentów z niewydolnością wątroby, serca lub nerek. We wszystkich przypadkach konieczne jest, aby nie przekraczać dawek i czasu trwania leczenia wskazanego przez lekarza, przy ryzyku poważnych działań niepożądanych: zgaga, podrażnienie lub krwawienie z przewodu pokarmowego, reakcje alergiczne, ataki astmy, zmęczenie lub nawet odwodnienie. Ponadto, ponieważ ibuprofen jest lekiem należącym do NSAID, ma hamujący wpływ na owulację, co może zmniejszyć płodność u kobiet. Jednak efekt ten jest odwracalny, gdy leczenie zostanie przerwane.

Reviews

Oceń i opisz produkt !

Klienci, którzy zakupili ten produkt kupili również

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Tpay. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 11,49 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.