Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Hepaslimin

Hepaslimin

Złożona z hepatocytów wątroba należy do najważniejszych organów człowieka. Dlatego też należy się jej szczególna opieka. Spełnia przecież wiele ważnych dla naszego zdrowia funkcji. Oczyszcza i filtruje krew, nadto wytwarza żółć, która bierze udział w trawieniu tłuszczy. Nader ważne jest również usuwanie z ustroju toksyn.

Zrozumiałe więc, że ból w rejonie wątroby wywołuje w nas niepokój. Prawdopodobne wszak, że wskazuje on na poważne dolegliwości czy zmiany chorobowe. Choć sama wątroba nie może przysparzać nam boleści, gdyż nie jest wyposażona w nerwy czuciowe, ale to, co określamy jako ból w jej obrębie pochodzi od sąsiadujących z nią tkanek. Wskutek schorzenia wątroba rośnie, przez co naciska na bliskie części naszego organizmu. Bóle wątroby niewątpliwie uśmierza łagodna dieta, czyli unikanie ciężkostrawnych, smażonych pokarmów oraz niespożywanie alkoholu. W przypadku poważnych dolegliwości, które występują nagle i są bardzo bolesne lub też mają charakter chroniczny, trzeba się prędko udać do lekarza, który zleci odpowiednie badania, a następnie zaordynuje adekwatne leczenie. Natomiast doraźnie pomagają apteczne preparaty, które dostępne są bez recepty. Do takich zaliczymy między innymi podawany w tabletkach HepaSlimin. Zawiera on naturalne składniki – w tym wyciąg z liści karczocha i ostryżu długiego – które odpowiadają za detoksykację, wzmaganie produkcji soków trawiennych czy utrudnianie odkładanie się tłuszczu. Sprzyja to również zachowaniu szczupłej sylwetki.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com