Rennie

Rennie

Znaczny odsetek naszych rodaków uskarża się na dolegliwości ze strony układu trawiennego Duży mają w tym udział nasze wysoko rozwinięte technologicznie, bardzo stechnicyzowane czasy, które wywołują stres i produkują niezdrową, wysoce przetworzoną żywność. Czynniki te (oraz szereg innych) wywołują nieprzyjemne objawy. Szeroko rozpowszechnionym symptomem wskazującym na wadliwość pracy przewodu pokarmowego jest zgaga. Wedle rachub dotyka ona co trzeciego dorosłego Polaka. Manifestuje się z różnorodnym poziomem nasilenia i ciąży nam od kilku minut do nawet paru dni. W parze z nią często chodzi niestrawność, a śladem po zgadze nierzadko jest ból gardła. Aby zminimalizować jej objawy warto ograniczać spożywanie tłustych, smażonych pokarmów, warto także jeść mniej trudnych do strawienia warzyw, a wśród nich – cebuli czy szparagów. 

Przypadłość prowokuje wycofywanie się kwasu żołądkowego z żołądka do przełyku, czemu też zawdzięcza  swą nazwę: refluks żołądkowo-przełykowy. Stymuluje go wadliwe funkcjonowanie dolnego zwieracza przełyku. Pieczenie występuje wskutek podrażnienia błony śluzowej przełyku.

W przypadku przewlekłych zaburzeń wskazane jest leczenie u gastrologa, który przepisuje lekarstwa. Doraźnie natomiast pomocne jest stosowanie leków dostępnych bez recepty – takich choćby jak Rennie przyjmowane w formie tabletek do ssania. Składa się on z węglanu wapnia oraz węglanu magnezu. Pierwszy składnik neutralizuje kwaśny sok żołądkowy, czyniąc go bardziej zasadowym (zwiększa więc jego pH). Jego działanie jest wzmacniane przez drugą substancję. Lek Rennie działa miejscowo w żołądku, nie wpływa więc na pracę pozostałych części organizmu. Pod wpływem jego pracy nadwyżka kwasu solnego przeistacza się w wodę oraz sole mineralne.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com