Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Lista produktów producenta: Oleofarm

Oleofarm


Aby organizm człowieka sprawnie funkcjonował, musi mieć dostarczane odpowiednie ilości witamin i minerałów. Niektóre z nich wytwarza sam, ale większość znajdujemy w pokarmie. Z różnych względów nie zawsze to jest łatwe. Mimo tego, że żyjemy w wysoko rozwiniętym technologicznie społeczeństwie, wielu z nas uskarża się na niedobór niezbędnych dla zdrowia substancji. Po części wynika to z tego, że żyjemy w ciągłym biegu, nie mając czasu na to, by odżywiać się w taki sposób, by zachować optymalną witalność. Pomocna wówczas jest suplementacja mineralno-witaminowa. Zapewniają nam ją rozmaite firmy funkcjonujący na polskim rynku, oferując produkty o wysokiej kondensacji składników, których nie przyjmujemy wraz z pokarmem w wystarczającej ilości. Jednym z wiodących producentów tego rodzaju wyrobów jest Oleofarm.


W jego asortymencie znajdują się suplementy przeznaczone dla osób w każdym wieku. Przyjmowane są pod postaciami między innymi saszetek, kapsułek czy aerozoli. Wiele z nich proponujemy seniorom. Wiadomo, że wraz z wiekiem organizm coraz trudniej przyswaja i wykorzystuje minerały i witaminy, na co wpływa wiele czynników, na przykład rozmaite dolegliwości. Pomocne w poprawie kondycji, samopoczucia są preparaty z linii Collaflex, które wzmacniają stawy czy też D-Vitan obfitujące m.in. w witaminę D, która buduje kości, chroniąc przed osteoporozą i złamaniami. Z kolei dla dzieci, by wzmocnić ich odporność, polecamy suplementy Blue.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.