Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Pikopil

Pikopil

Zaburzenia ze strony układu trawiennego dotyczą wielu z nas. Kłopoty te nierzadko związane są z wypróżnianiem się. Mamy wtedy problemy z rozwolnieniem lub, zgoła przeciwnie, zatwardzeniem. Jeśli dolegliwość ma znamiona choroby, należy ją omówić z lekarzem, bo może mieć poważne tło. Natomiast gdy manifestuje się okresowo i trwa stosunkowo krótko – w jej leczeniu wsparciem często są wyroby apteczne, na które nie trzeba mieć recepty. Poza tym jednak należy pamiętać, że warto nie ograniczać się wyłącznie do tego. Obstrukcja nierzadko wywołana jest nieregularnym i niezdrowym odżywianiem się, zbyt mała ilość wypijanej wody także jej sprzyja. Do domowych środków zaradczych zaliczymy wypijanie świeżo wyciskanych soków warzywnych i owocowych. Kiedy korekta diety nie przynosi zadowalających rezultatów – dobrze spróbować z produktem aptecznym Pikopil. Dostępny jest zarówno w formie kropli, jak i tabletek. Jest zatem wygodny w zażywaniu.

Lek Pikopil pobudza perystaltykę jelit oraz usprawnia pasaż treści jelitowej. Składnikiem aktywnym produktu jest pikosiarczan sodu. Gdy przypadłość mimo zażywania medykamentu nie ustępuje – należy się udać do lekarza.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com