Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Paracetamol Biofarm 500 mg, 20 tabletek Zobacz większe
    • Paracetamol Biofarm 500 mg, 20 tabletek

    Paracetamol Biofarm 500 mg, 20 tabletek

    5,50 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    1 do 2 dni
    Koszty dostawy:
    od 11,98
    GLS
    15,98
    Kurier Inpost
    13,98
    GLS Punkt odbioru
    11,98
    DHL punkt odbioru
    13,98
    Paczkomat Inpost
    13,98
    Kurier Inpost płatność u kuriera
    19,98
    Inpost paczkomat
    13,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Paracetamol tabletki to lek dostępny bez recepty przeznaczony do zwalczania bólów i gorączki.


    Na co pomaga Paracetamol 500?

    • Bóle głowy
    • Migreny
    • Bóle zębów
    • Bóle stawowe, mięśniowe, kostne
    • Bóle reumatyczne
    • Bóle kręgosłupa
    • Bóle menstruacyjne
    • Nerwobóle
    • Gorączka


    Paracetamol 500 - dawkowanie

    • Osoby dorosłe i młodzież od 12 lat:
      • 1 do 2 tabletek w razie bólu lub gorączki
      • Dawkę możemy powtarzać do 4 razy na dobę, zachowując pomiędzy dawkami co najmniej 4 godziny odstępu.
      • Maksymalna dawka dobowa to 8 tabletek.
    • Dzieci od 6 do 12 lat:
      • pół lub jedna tabletka w razie bólu lub gorączki (nie więcej niż 15 mg paracetamolu/kg masy ciała, np. dziecko o masie ciała 17 kg może przyjąć w jednorazowej dawce nie więcej niż pół tabletki (15 mg paracetamolu x 17 kg = 250 mg paracetamolu)
      • maksymalna dawka dobowa paracetamolu to 60 mg paracetamolu/kg masy ciała, podawane w dawkach podzielonych jak wyżej.

    Tabletkę popij niewielką ilością wody. Przyjmowanie leku z jedzeniem może opóźnić rozpoczęcie działania paracetamolu.


    Paracetamol 500 w ciąży i w okresie karmienia piersią

    Lek może być stosowany w ciąży i u kobiet karmiących piersią.


    Dodatkowe informacje

    Opakowanie leku Paracetamol Biofarm zawiera 20 tabletek. Szczegółowe informacje dotyczące produktu leczniczego znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Poprzedni produktOpokan 7,5 mg, 10 tabletek
    Następny produktOpokan 7,5 mg, 20 tabletek
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.