Na problemy układu moczowo-płciowego

Podkategorie

Infekcje układu moczowego

Zakażenia układu moczowego wywołują niewątpliwie duży dyskomfort. Częściej dolegliwości te dotykają kobiety, co wynika z ich budowy fizjologicznej, a konkretnie: bliskość odbytu i cewki moczowej. To właśnie pałeczka kałowa, czyli E. coli stoi najczęściej za rzeczonym zakażeniem, które często prowadzi do zapalenia pęcherza moczowego. U kobiet nierzadko ma charakter nawracający – co niekoniecznie związane jest z niedostateczną higieną intymną, choć bez wątpienia ma ona tutaj pewne znaczenie. 

Owszem, borykają się z nim również mężczyźni, jednak zdarza się to rzadziej. Bywa, że stany zapalne w obrębie układu moczowego wywołany jest innymi czynnikami. Odnosi się to również do kobiet, które także zmagają się z chorobami przenoszonymi drogami płciowymi. W ten sposób i panie, i panowie przekazują sobie między innymi kiłę, rzeżączkę czy bakterie: Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium lub też Ureoplasma ueroliticum. Ich obecność w układzie moczowym mogą wykazać badania laboratoryjne, w tym badanie na posiew (mikrobiologiczne), badanie moczu czy analiza wymazu z cewki moczowej. Zakażenie układu moczowego objawia się takimi dolegliwymi symptomami jak między innymi: nietrzymanie moczu lub też problemy z jego wydalaniem, pieczenie cewki moczowej czy częstomocz.

Najpospolitsze choroby weneryczne leczy się antybiotykoterapią. Stosowanie antybiotyków nie zawsze jest konieczne przy innych, lżejszych stanach zapalnych. Zdarza się, że zapalenie mija samoistnie. W każdym razie warto wspomóc się herbatkami ziołowymi. Napar z pokrzywy ma właściwości przeciwzapalne, pomaga np. leczyć prostatę, czyli typowo męską przypadłość ze strony układu płciowego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com