Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Na opryszczkę

Kremy, tabletki i maści na opryszczkę bez recepty

Wiele osób zadaje sobie pytanie, co na opryszczkę sprawdzi się najlepiej oraz jak poradzić sobie z tym nieestetycznym, oraz uciążliwym problemem. Pomóc mogą w tym preparaty na opryszczkę, które dostępne są w aptekach.

Jak działają kremy i maści na opryszczkę?

Opryszczka na ustach pojawia się w efekcie zakażenia wirusami HSV1 i HSV2. Do ich aktywacji zazwyczaj doprowadza ogólne osłabienie organizmu, a także przewlekły stres i choroby zakaźne. Jeśli czujemy objawy swędzenia mogące świadczyć o rychłym pojawieniu się wykwitu w okolicy ust, warto sięgnąć po maści na opryszczkę lub tabletki dostępne w aptekach. Ich działanie polega na zwalczaniu wirusa, a także regenerowaniu miejsca na skórze. Dlatego też często preparaty na opryszczkę zawierają również substancje takie jak cynk, witamina C oraz B2.

Stosowanie środków na opryszczkę

Maści, kremy i tabletki na opryszczkę bez recepty trzeba stosować zgodnie z zaleceniami producenta, czyli bez przekraczania czasu stosowania oraz zalecanej dawki. W kwestii tej można skonsultować się też z lekarzem lub farmaceutą.

Jeśli powyższy problem pojawia się kilka razy w roku, pomocne mogą być także preparaty na odporność, pozwalające uzupełnić brakujące witaminy oraz mikroelementy.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com