Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Metafen

Trudno spotkać człowieka, któremu nigdy nie towarzyszyłby ból. Doświadczamy go z różnych powodów. Nieraz dolegliwości bólowe mają charakter chroniczny, to znów pojawiają się sporadycznie i raczej szybko mijają – ale zapamiętujemy je, bo mają gwałtowny oraz intensywny przebieg. Zdarza się to chociażby przy bólach skurczowych. Obejmuje on rozmaite obszary organizmu, na przykład drogi moczowe czy żółciowe, w drugim przypadku może chodzić o schorzenia w rodzaju kamicy pęcherzyka moczowego, kamicy nerkowej czy bolesnego parcia na mocz. Ten rodzaj bólu współistnieje nierzadko także przy schorzeniach układu pokarmowego. Bywa i tak, że ból skurczowy ma podłoże nerwowe. Każdy z wymienionych przypadków wymaga innego leczenia pod okiem specjalisty, przy czym w chwilowych niedomaganiach, bądź jako wsparcie przy chronicznych dolegliwościach nierzadko sprawdzają się produkty apteczne. Zaliczamy do nich na przykład preparaty Metafen. W jego linii produktowej znajdują się zarówno leki rozkurczowe – składające się z chlorowodorku drotaweryny – jak i przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne (stosowane m.in. przy migrenach, bólach mięśni, głowy, zębów czy pourazowych) składające się z paracetamolu oraz ibuprofenu.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com