Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Lokomotiv

Lokomotiv

Podróż powinna się nam kojarzyć tylko z dobrej strony, szczególnie wtedy, gdy wyruszamy w ulubione miejsce na wczasy. Nie zawsze jednak tak jest, bywa, że jazda samochodem, autobusem czy pociągiem wiąże się z przykrymi doznaniami. Zwykle wynika to z choroby lokomocyjnej - jedną z odmian choroby lokomocyjnej jest też choroba morska. Najliczniej dotyka ona małe dzieci. Wraz z wiekiem większość podróżników uskarżających się na przykre objawy podczas podróżowania środkiem lokomocji, zostaje z nich uleczona samoistnie. Jakkolwiek nie są odosobnione przypadki, kiedy starsze dziecko czy dorosły już człowiek wciąż się z nimi zmagają. W trakcie podróży towarzyszą im więc takie symptomy jak między innymi zawroty głowy, nudności, wymioty, bladość skóry, nadmierna potliwość czy szumy uszne. 

Z czego się biorą tego rodzaju dolegliwości? Chodzi o zakłócenie zmysłu równowagi, który jest kontrolowany przez błędnik. Poprzez zmysł dotyku wiemy, że siedzimy, a równocześnie za sprawą wzroku dostrzegamy, że się poruszamy i to całkiem prędko. Odbieranie ruchu zostaje więc zakłócone poprzez pojawienie się sprzecznych komunikatów. Część z nas reaguje na to dość gwałtownie. Aby uśmierzyć objawy stosuje się różnorodne sposoby. Warto sięgnąć po wyrób apteczny Lokomotiv, który przyjmuje się pod postacią drażetek – są dostępne zarówno pod postacią drażetek, jak i syropu. Preparat Lokomotiv zawiera dobroczynny wyciąg z kłącza imbiru. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.