Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Iberogast

Iberogast

Prawie każdemu towarzyszą czasem rozmaite dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Mają one różnorodne tło. Zwykle towarzyszy im niestrawność, co jest jednym z objawów zaburzeń czynnościowych w obrębie przewodu pokarmowego. Wpływa na to wiele czynników. Duże znaczenie ma skład mikroflory jelitowej,  która nie tylko stymuluje pracę narządów układu pokarmowego, lecz także pozostałych – na przykład rozrodczego czy nerwowego, co na pewno oddziałuje na ogólne samopoczucie. Stąd też tak wskazane jest, aby leczyć przypadłość i minimalizować objawy. 

Wiele z nich wiążemy z niestrawnością (dyspepsją), zaliczamy do nich przede wszystkim wzdęcia, zgagę, nudności, odbijanie czy uczucie przelewania się w obrębie jamy brzusznej. Co je wywołuje? Na pewno przyczynia się do tego nieregularne i na domiar mało urozmaicone odżywianie się. Stymulantem niestrawności w naszych czasach często bywa też stres oraz siedzący, mało aktywny tryb życia. Kiedy symptomy mają charakter chroniczny i utrudniają nam codzienne funkcjonowanie, należy zgłosić się z nim do specjalisty, najlepiej do gastrologa. Natomiast gdy objawy mają charakter chwilowy, wtedy warto wspomóc się w walce z nimi preparatami aptecznymi. Jednym z nich jest podawany w płynie Iberogast. Odznacza się on szeregiem właściwości, ma wszak działanie: przeciwzapalne, wiatropędne, przeciwbakteryjne oraz przeciwutleniające. Tak szerokie spektrum zapewniają wyciągi z wielu ziół, skomponowanie ich pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty osobom zmagającym się z niestrawnością.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.