Iberogast

Iberogast

Prawie każdemu towarzyszą czasem rozmaite dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Mają one różnorodne tło. Zwykle towarzyszy im niestrawność, co jest jednym z objawów zaburzeń czynnościowych w obrębie przewodu pokarmowego. Wpływa na to wiele czynników. Duże znaczenie ma skład mikroflory jelitowej,  która nie tylko stymuluje pracę narządów układu pokarmowego, lecz także pozostałych – na przykład rozrodczego czy nerwowego, co na pewno oddziałuje na ogólne samopoczucie. Stąd też tak wskazane jest, aby leczyć przypadłość i minimalizować objawy. 

Wiele z nich wiążemy z niestrawnością (dyspepsją), zaliczamy do nich przede wszystkim wzdęcia, zgagę, nudności, odbijanie czy uczucie przelewania się w obrębie jamy brzusznej. Co je wywołuje? Na pewno przyczynia się do tego nieregularne i na domiar mało urozmaicone odżywianie się. Stymulantem niestrawności w naszych czasach często bywa też stres oraz siedzący, mało aktywny tryb życia. Kiedy symptomy mają charakter chroniczny i utrudniają nam codzienne funkcjonowanie, należy zgłosić się z nim do specjalisty, najlepiej do gastrologa. Natomiast gdy objawy mają charakter chwilowy, wtedy warto wspomóc się w walce z nimi preparatami aptecznymi. Jednym z nich jest podawany w płynie Iberogast. Odznacza się on szeregiem właściwości, ma wszak działanie: przeciwzapalne, wiatropędne, przeciwbakteryjne oraz przeciwutleniające. Tak szerokie spektrum zapewniają wyciągi z wielu ziół, skomponowanie ich pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty osobom zmagającym się z niestrawnością.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com