Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Esseliv

Esseliv

Składająca się z hepatocytów wątroba jest jednym z kluczowych organów. Stąd też należy się jej szczególna troska. Spełnia bowiem wiele ważnych (życiowych) funkcji. Oczyszcza i filtruje krew, a także wytwarza żółć, która uczestniczy w trawieniu tłuszczy. Istotne jest również usuwanie z ustroju toksyn.

Nie dziwi więc, że ból w okolicy wątroby wywołuje w nas niepokój. Niewykluczone wszak, że wskazuje on na poważne dolegliwości czy zmiany chorobowe. Wprawdzie sama wątroba nie może przysparzać nam boleści, bo też brakuje w niej nerwów czuciowych, ale to, co odczuwamy jako ból w jej obrębie, wiąże się z tkankami z jej sąsiedztwa. Na skutek schorzenia wątroba rośnie, przez co naciska na sąsiednie części naszego organizmu. Wywołują to różnorodne czynniki, na przykład nadużywanie alkoholu czy spożywanie niezdrowego jedzenia oraz siedzący tryb życia. W leczeniu uszkodzeń wątroby czy redukowaniu jej zaburzeń czynnościowych jest lek Esseliv. Łagodzi także objawy takich przypadłości jak kamica żółciowa czy inne choroby dróg żółciowych. Zawiera on fosfolipidy, które trafiają do wątroby, gdzie są wbudowywane w błony jej komórek. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com