Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Espumisan

Espumisan

Wielu ludzi uskarża się na dolegliwości trawienne. Mogą one mieć rozmaite podłoże, w tym także psychogenne. Dużą rolę odgrywa w tym skład i funkcje mikroflory jelitowej. Wśród nieprzyjemnych symptomów ze strony żołądka czy jelit wymienimy biegunki, wzdęcia czy uczucie przelewania się w obrębie jamy brzusznej. Niejednokrotnie za pojawienie się któregoś z nich – lub kilku jednocześnie – odpowiada nieregularne i do tego mało urozmaicone odżywianie się, na pewno niepożądane objawy wywołuje także stres (mówimy wówczas o tle psychicznym problemu), mała aktywność fizyczna, siedzący tryb życia itd. Wzdęcia pojawiają się często przy takich schorzeniach jak zespół jelita drażliwego – poza tym sprzyja im niestaranne przeżuwanie pokarmu i połykanie dużej ilości powietrza. Jeśli nie doskwiera nam poważna choroba układu pokarmowego, wtedy obok zmiany nawyków żywieniowych pomocne również bywa stosowanie lekarstw dostępnych w aptece bez recepty. Takim też medykamentem jest Espumisan, czyli lek na wzdęcia dostępny w formie kapsułek, kropli czy granulek. Substancją czynną produktu jest symetykon. Jego zadaniem jest rozbijać i rozpraszać gromadzące się w jelitach gazy. Co istotne, po wykonaniu swojej pracy substancja przechodzi przez przewód pokarmowy i zostaje wydalona w niezmienionej postaci. Lek Espumisan przydatny jest także przed takimi badaniami jak gastroskopia, próba z podwójnym kontrastem czy usg.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.