Dulcosoft

Dulcosoft

Pośród dolegliwości, jakie nas dotykają każdego dnia, wiele z nich pochodzi od układu pokarmowego. Różne są tego powody – nieraz wynika to z zaburzeń zachodzących w mikroflorze wyścielającej jelita. Jednym z przykrych symptomów bywają zaparcia. Co wywołuje te niekorzystne dla nas zmiany? Również i tutaj możemy mówić o szeregu czynników. Z pewnością niebagatelny wpływa na to ma pożywienie, jakim się każdego dnia posilamy. W niektórych produktach spożywczych są naturalne probiotyki i prebiotyki, które regulują pracę jelit, a w związku z tym także funkcjonalność całego układu trawiennego. Na jego pracę wpływają także inne rzeczy, choćby regularny sen czy unikanie stresu. 

Zdarza się także, że zmagamy się ze schorzeniem obejmującym narządy układu pokarmowego, co może mieć na przykład podłoże infekcyjne, bądź bakteryjne. W poważniejszych przypadkach niezbędna jest pomoc lekarska. Kiedy zaś dolegliwości mają okazjonalny charakter – dobrze wspomóc się preparatami, które zawierają dobroczynne dla naszego organizmu substancje. Odnosi się to na przykład do wyrobu medycznego Dulcosoft, którego głównym zadaniem jest przeciwdziałanie zaparciom. Jest to możliwe dzięki składnikowi aktywnemu, makrogolowi, który to reguluje pracę jelit, poprawiający tym samym komfort wypróżnień. Dodatkowo pomaga on zatrzymać wodę, co pozwala zmiękczyć zwarte masy kałowe.

Przed użyciem, rzecz jasna, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com