Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Dulcobis

Dulcobis

Zaburzenia ze strony układu trawiennego dotyczą wielu osób. Problem dość często odnosi się do problemów z wypróżnianiem się – niejednokrotnie chodzi o zaparcia. Jeśli przypadłość ma długotrwały charakter, należy się z nią udać do specjalisty, bo może mieć poważne tło. Kiedy zaś pojawia się na krótszy czas i nie trwa zbyt długo, ulgę może przynieść stosowanie wyrobów aptecznych, na które nie trzeba mieć recepty. Przy czym nie należy zapominać o tym, że warto rozszerzyć środki zaradcze. Problem z zatwardzeniem zwykle wynika z nieregularnego i niezdrowego odżywiania się oraz z wypijania zbyt małej ilości wody. Wtedy przykrość często uśmierza na przykład wypijanie świeżo wyciskanych soków warzywnych i owocowych. Kiedy to nie przynosi spodziewanych rezultatów – dobrze sięgnąć po lekarstwo na zaparcia, na przykład sygnowane marką Dulcobis. Jest to lek przeczyszczający, który zażywa się w celu leczenia okresowych zatwardzeń.

Medykament, dostępny bez recepty, stosujemy w formie tabletek lub – gdy jest to konieczne – czopków. Dulcobis wzmaga ruchliwość jelit oraz usprawnia pasaż treści jelitowej, a przy tym wszystkim nawadnia stolec. Stąd też stosowany jest także przed zabiegami i badaniami wymagającymi oczyszczenie jelit.

Przed użyciem, rzecz jasna, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com