Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Dulcobis

Dulcobis

Zaburzenia ze strony układu trawiennego dotyczą wielu osób. Problem dość często odnosi się do problemów z wypróżnianiem się – niejednokrotnie chodzi o zaparcia. Jeśli przypadłość ma długotrwały charakter, należy się z nią udać do specjalisty, bo może mieć poważne tło. Kiedy zaś pojawia się na krótszy czas i nie trwa zbyt długo, ulgę może przynieść stosowanie wyrobów aptecznych, na które nie trzeba mieć recepty. Przy czym nie należy zapominać o tym, że warto rozszerzyć środki zaradcze. Problem z zatwardzeniem zwykle wynika z nieregularnego i niezdrowego odżywiania się oraz z wypijania zbyt małej ilości wody. Wtedy przykrość często uśmierza na przykład wypijanie świeżo wyciskanych soków warzywnych i owocowych. Kiedy to nie przynosi spodziewanych rezultatów – dobrze sięgnąć po lekarstwo na zaparcia, na przykład sygnowane marką Dulcobis. Jest to lek przeczyszczający, który zażywa się w celu leczenia okresowych zatwardzeń.

Medykament, dostępny bez recepty, stosujemy w formie tabletek lub – gdy jest to konieczne – czopków. Dulcobis wzmaga ruchliwość jelit oraz usprawnia pasaż treści jelitowej, a przy tym wszystkim nawadnia stolec. Stąd też stosowany jest także przed zabiegami i badaniami wymagającymi oczyszczenie jelit.

Przed użyciem, rzecz jasna, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.