Dieta i zdrowe odżywianie

Podkategorie

 • Białko w proszku
 • Preparaty dla wegan

  Suplementy diety dla wegan i wegetarian z aptek

  Wegańskie suplementy diety dedykowane są przede wszystkim dla osób, które wykluczyły ze swojej diety jakiekolwiek produkty odzwierzęce i nie chcą spożywać ich również w preparach kupowanych w aptekach.

 • Miody lecznicze
 • Miody z sokiem
 • Zdrowe oleje i tłuszcze
 • Zdrowe soki i syropy

  Dlaczego warto pić naturalne soki?


  Wiele osób nie dostarcza swojemu organizmowi wystarczającej ilości składników odżywczych, tak jak np. witaminy i minerały. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca jeść 5 razy dziennie warzywa i owoce. Dla większości osób jest to trudne zadanie.  Zanieczyszczone środowisko oraz wysoki poziom stresu, który dominuje w naszym społeczeństwie, sprawia, że zapotrzebowanie na niektóre naturalne substancje odżywcze wzrasta. Należy wziąć również pod uwagę żywność, która w dużej mierze jest przetwarzana, a co za tym idzie, poziom pełnowartościowych składników w niej zawartych jest zdecydowanie niższy niż dawniej.  Pierwszym krokiem do poprawy zdrowia i bycia wolnym od chorób jest zapewnienie organizmowi wszystkich niezbędnych makro- i mikroelementów. Jednym ze sposobów jest codzienne picie zdrowych soków i naturalnych syropów, które skutecznie przyczyniają się do zwiększenia energii, przeciwdziałają demencji, a także wzmacniają układ odpornościowy.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com