Dicoflor

Dicoflor

Mikroflora jelitowa spełnia sprawuje ważne funkcje. Nierzadko dowiadujemy się o tym dopiero wtedy, gdy w jej obrębie pojawiają się zakłócenia. Te przekładają się przede wszystkim na dolegliwościami ze strony układu trawiennego. Zauważmy jednak, że wpływają także na wiele innych układów, na przykład moczowo-płciowy. Pośród licznych funkcji mikroflory mieszczącej się w jelitach jest regulowanie poziomu cholesterolu we krwi. Żeby zachować jej zdrową równowagę, należy regularnie przyjmować posiłki i to złożone z różnorodnych składników pokarmowych. W codziennym jadłospisie nie powinno zabraknąć pokarmu zawierającego cenne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia probiotyki i prebiotyki. Niektóre dolegliwości i schorzenia – zwłaszcza związane z  układem pokarmowym – sprawiają, że w brakuje nam pożytecznych bakterii. Oczywiście dobrze je dostarczyć organizmowi wraz z pokarmem – lecz nie zawsze jest to możliwe. Wówczas to warto sięgnąć po suplementy, które wspierają równowagę mikroflory jelitowej. W ten sposób łatwiej nam jest zwalczyć przykre objawy pod postacią zaparć, biegunek, wzdęć czy po prostu niestrawności. Jednym z takich preparatów, dostępny bez recepty, jest Dicoflor. Przy czym jego przyjmowanie należy skonsultować z lekarzem. Przyjmuje się go pod postacią kapsułek, kropli czy fiolek. W linii produktowej mieszczą się różnorodne wyroby, jedne na przykład obfitują w elektrolity, są również i takie (Dicoflor Junior), które komponowane są z myślą o dzieciach. Wiele propozycji zawiera dobroczynne szczepy bakterii, które wspomogą pracę jelit, żołądka i w efekcie – funkcjonowanie całego organizmu.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com