Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Dicoflor

Dicoflor

Mikroflora jelitowa spełnia sprawuje ważne funkcje. Nierzadko dowiadujemy się o tym dopiero wtedy, gdy w jej obrębie pojawiają się zakłócenia. Te przekładają się przede wszystkim na dolegliwościami ze strony układu trawiennego. Zauważmy jednak, że wpływają także na wiele innych układów, na przykład moczowo-płciowy. Pośród licznych funkcji mikroflory mieszczącej się w jelitach jest regulowanie poziomu cholesterolu we krwi. Żeby zachować jej zdrową równowagę, należy regularnie przyjmować posiłki i to złożone z różnorodnych składników pokarmowych. W codziennym jadłospisie nie powinno zabraknąć pokarmu zawierającego cenne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia probiotyki i prebiotyki. Niektóre dolegliwości i schorzenia – zwłaszcza związane z  układem pokarmowym – sprawiają, że w brakuje nam pożytecznych bakterii. Oczywiście dobrze je dostarczyć organizmowi wraz z pokarmem – lecz nie zawsze jest to możliwe. Wówczas to warto sięgnąć po suplementy, które wspierają równowagę mikroflory jelitowej. W ten sposób łatwiej nam jest zwalczyć przykre objawy pod postacią zaparć, biegunek, wzdęć czy po prostu niestrawności. Jednym z takich preparatów, dostępny bez recepty, jest Dicoflor. Przy czym jego przyjmowanie należy skonsultować z lekarzem. Przyjmuje się go pod postacią kapsułek, kropli czy fiolek. W linii produktowej mieszczą się różnorodne wyroby, jedne na przykład obfitują w elektrolity, są również i takie (Dicoflor Junior), które komponowane są z myślą o dzieciach. Wiele propozycji zawiera dobroczynne szczepy bakterii, które wspomogą pracę jelit, żołądka i w efekcie – funkcjonowanie całego organizmu.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.