Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Eva Qu

Eva/qu

Dolegliwości ze strony układu trawiennego krócej bądź dłużej dotyczą praktycznie każdego z nas. Dość często związane są z zaburzeniem rytmu wypróżnień. Narzekamy podówczas wówczas na rozwolnienie lub, zgoła odwrotnie, na zatwardzenie. Kiedy przypadłość trwa przez dłuższy czas, należy ją skonsultować z lekarzem, bo może groźne – wszak chorobowe – tło. Natomiast gdy pojawia się okresowo, wsparciem bywają różnorodne wyroby apteczne. Mimo ich skuteczności nie należy zapominać i o tym, że decydujące są przeważnie zmiany nawyków żywieniowych (zróżnicowana dieta, bogata w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki); proponuje się świeżo wyciskane soki warzywne i owocowe. 

Kiedy zmiana diety, nie przynosi zadowalających rezultatów. Istotna jest także korekta trybu życia. Zatwardzeniom niewątpliwie sprzyja siedzący tryb życia, a także stresogenne sytuacje. Nieraz jednak potrzebujemy szybkich i skutecznych rezultatów. Wtedy też sięgamy na przykład po czopki Eva/qu z naturalnymi i nietoksycznymi dwuwęglanem sodu i dwuwinianem potasu, które wchłaniają się przez błonę śluzową odbytu. Wprawdzie kapsułki, które się połyka, są łatwiejsze w przyjmowaniu, niemniej czopki stosuje się właśnie wtedy, gdy lekarstwo ma działać wyłącznie miejscowo – w tym przypadku oddziałuje na odbyt, lecząc zaparcia.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.