Eva Qu

Eva/qu

Dolegliwości ze strony układu trawiennego krócej bądź dłużej dotyczą praktycznie każdego z nas. Dość często związane są z zaburzeniem rytmu wypróżnień. Narzekamy podówczas wówczas na rozwolnienie lub, zgoła odwrotnie, na zatwardzenie. Kiedy przypadłość trwa przez dłuższy czas, należy ją skonsultować z lekarzem, bo może groźne – wszak chorobowe – tło. Natomiast gdy pojawia się okresowo, wsparciem bywają różnorodne wyroby apteczne. Mimo ich skuteczności nie należy zapominać i o tym, że decydujące są przeważnie zmiany nawyków żywieniowych (zróżnicowana dieta, bogata w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki); proponuje się świeżo wyciskane soki warzywne i owocowe. 

Kiedy zmiana diety, nie przynosi zadowalających rezultatów. Istotna jest także korekta trybu życia. Zatwardzeniom niewątpliwie sprzyja siedzący tryb życia, a także stresogenne sytuacje. Nieraz jednak potrzebujemy szybkich i skutecznych rezultatów. Wtedy też sięgamy na przykład po czopki Eva/qu z naturalnymi i nietoksycznymi dwuwęglanem sodu i dwuwinianem potasu, które wchłaniają się przez błonę śluzową odbytu. Wprawdzie kapsułki, które się połyka, są łatwiejsze w przyjmowaniu, niemniej czopki stosuje się właśnie wtedy, gdy lekarstwo ma działać wyłącznie miejscowo – w tym przypadku oddziałuje na odbyt, lecząc zaparcia.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com