Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Eva Qu

Eva/qu

Dolegliwości ze strony układu trawiennego krócej bądź dłużej dotyczą praktycznie każdego z nas. Dość często związane są z zaburzeniem rytmu wypróżnień. Narzekamy podówczas wówczas na rozwolnienie lub, zgoła odwrotnie, na zatwardzenie. Kiedy przypadłość trwa przez dłuższy czas, należy ją skonsultować z lekarzem, bo może groźne – wszak chorobowe – tło. Natomiast gdy pojawia się okresowo, wsparciem bywają różnorodne wyroby apteczne. Mimo ich skuteczności nie należy zapominać i o tym, że decydujące są przeważnie zmiany nawyków żywieniowych (zróżnicowana dieta, bogata w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki); proponuje się świeżo wyciskane soki warzywne i owocowe. 

Kiedy zmiana diety, nie przynosi zadowalających rezultatów. Istotna jest także korekta trybu życia. Zatwardzeniom niewątpliwie sprzyja siedzący tryb życia, a także stresogenne sytuacje. Nieraz jednak potrzebujemy szybkich i skutecznych rezultatów. Wtedy też sięgamy na przykład po czopki Eva/qu z naturalnymi i nietoksycznymi dwuwęglanem sodu i dwuwinianem potasu, które wchłaniają się przez błonę śluzową odbytu. Wprawdzie kapsułki, które się połyka, są łatwiejsze w przyjmowaniu, niemniej czopki stosuje się właśnie wtedy, gdy lekarstwo ma działać wyłącznie miejscowo – w tym przypadku oddziałuje na odbyt, lecząc zaparcia.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com