Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Carbo

Carbo

Większość ludzi uskarża się na pewne dolegliwości. Mają one różnorodne podłoże, przy czym stosunkowo często odnoszą się do układu trawiennego, w którego pracy ważną funkcję spełniają bakterie. Przy okazji zauważmy, że mikroflora jelitowa oddziałuje nie tylko na pracę narządów układu pokarmowego, lecz również innych – na przykład rozrodczego, co wpływa na ogólne samopoczucie. Stąd też tak istotne jest, aby leczyć przypadłość i zredukować nieprzyjemne objawy. Wśród symptomów ze strony żołądka czy jelit wymienimy biegunki, wzdęcia czy uczucie przelewania się w obrębie jamy brzusznej. Niejednokrotnie za pojawienie się któregoś z nich – lub kilku naraz – odpowiada nieregularne i do tego mało urozmaicone odżywianie się, na pewno niepożądane symptomy stymuluje także stres, brak ruchu, siedzący tryb życia itd. Jeśli nie mamy do czynienia z poważnym schorzeniem, wtedy obok zmiany nawyków żywieniowych pomocne również może być stosowanie suplementów diety. Wśród nich są między innymi preparaty z aktywnym węglem. Takie też są produkty Carbo VP, dostępne w formie łatwych w użyciu tabletek oraz kapsułek. W zależności od przypadłości, jaka nam towarzyszy, przyjmujemy lek w odmienny sposób – przykładowo na wypadek biegunki rozkruszamy tabletki i mieszamy z wodą, tworząc papkę. 

Na co wskazuje nam nazwa – głównym składnikiem preparatu jest aktywny węgiel. Co istotne, ma on właściwości wspomagające nas w walce z dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi, czyli ze wspomnianymi już wcześniej biegunkami, wzdęciami czy także niestrawnością, przynosi też ulgę w zatruciu się lekami czy innymi substancjami chemicznym. Z czego wynikają te działania? Chodzi o sproszkowany węgiel aktywny, czyli główny składnik medykamentu. Wiąże on i wchłania toksyny – a następnie wydala je z organizmu.

Przed użyciem, rzecz jasna, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.