Carbo

Carbo

Większość ludzi uskarża się na pewne dolegliwości. Mają one różnorodne podłoże, przy czym stosunkowo często odnoszą się do układu trawiennego, w którego pracy ważną funkcję spełniają bakterie. Przy okazji zauważmy, że mikroflora jelitowa oddziałuje nie tylko na pracę narządów układu pokarmowego, lecz również innych – na przykład rozrodczego, co wpływa na ogólne samopoczucie. Stąd też tak istotne jest, aby leczyć przypadłość i zredukować nieprzyjemne objawy. Wśród symptomów ze strony żołądka czy jelit wymienimy biegunki, wzdęcia czy uczucie przelewania się w obrębie jamy brzusznej. Niejednokrotnie za pojawienie się któregoś z nich – lub kilku naraz – odpowiada nieregularne i do tego mało urozmaicone odżywianie się, na pewno niepożądane symptomy stymuluje także stres, brak ruchu, siedzący tryb życia itd. Jeśli nie mamy do czynienia z poważnym schorzeniem, wtedy obok zmiany nawyków żywieniowych pomocne również może być stosowanie suplementów diety. Wśród nich są między innymi preparaty z aktywnym węglem. Takie też są produkty Carbo VP, dostępne w formie łatwych w użyciu tabletek oraz kapsułek. W zależności od przypadłości, jaka nam towarzyszy, przyjmujemy lek w odmienny sposób – przykładowo na wypadek biegunki rozkruszamy tabletki i mieszamy z wodą, tworząc papkę. 

Na co wskazuje nam nazwa – głównym składnikiem preparatu jest aktywny węgiel. Co istotne, ma on właściwości wspomagające nas w walce z dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi, czyli ze wspomnianymi już wcześniej biegunkami, wzdęciami czy także niestrawnością, przynosi też ulgę w zatruciu się lekami czy innymi substancjami chemicznym. Z czego wynikają te działania? Chodzi o sproszkowany węgiel aktywny, czyli główny składnik medykamentu. Wiąże on i wchłania toksyny – a następnie wydala je z organizmu.

Przed użyciem, rzecz jasna, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com