Bicaps

Bicaps

Firma ForMeds ma w swojej ofercie także suplementy diety z linii Bicaps. Dobroczynne składniki mieszczą się w wygodnych w przyjęciu kapsułkach z pullulanu, czyli surowca uzyskanego w sposób naturalny, w którym nie występują produkty odzwierzęce. Wyroby te są przeznaczone dla różnych osób, bo też mamy do czynienia z szerokim wachlarzem propozycji. Wśród nich są preparaty skierowane zarówno dla dzieci, jak osób dorosłych, w tym także seniorów.

Aby sprawnie funkcjonować, musimy dostarczać organizmowi wiele substancji, które biorą udział w wielu ważnych procesach życiowych oraz umożliwiają optymalną pracę wszystkich układów, na przykład pokarmowego czy też sercowo-naczyniowego. Zdarza się, że niedobór tylko jednej z nich wywołuje dolegliwości, a nieraz nawet prowadzi do schorzeń. Niewystarczająca ich podaż wynika z rozmaitych czynników. Często wynika to z tego, że mamy nieprawidłowo zbilansowaną dietę, czyli brakuje w niej witamin czy pierwiastków. Dodatkowo należy pamiętać, że są wypłukiwane przez alkohol, a ich wchłanianie obniża stres. 

Problem potęgują schorzenia, na przykład ze strony układu pokarmowego, takie choćby jak biegunka. Warto też zauważyć, że proces przyjmowania i wykorzystywania przez organizm związków jest mniejszy wśród dzieci i słabnie wraz z wiekiem. Stąd też w różnych przypadkach wzrasta zapotrzebowanie na ich suplementowanie. Odnosi się to w większym stopniu do cząstek egzogennych, czyli przyjmowanych z zewnątrz (przeważnie wraz z pokarmem), przy czym również i wskutek rozmaitych okoliczności zdrowotnych (albo po prostu wskutek starości) podaż substancji endogennych, czyli wytwarzane przez sam ustrój, jest zbyt niska. Kiedy nie ma to chronicznego charakteru – warto wspomóc się suplementami marki Bicaps. Z ich repertuaru dobierzesz takie z witaminami: A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E czy też pierwiastkami jak magnez, mangan, miedź czy selen. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com