Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Bicaps

Bicaps

Firma ForMeds ma w swojej ofercie także suplementy diety z linii Bicaps. Dobroczynne składniki mieszczą się w wygodnych w przyjęciu kapsułkach z pullulanu, czyli surowca uzyskanego w sposób naturalny, w którym nie występują produkty odzwierzęce. Wyroby te są przeznaczone dla różnych osób, bo też mamy do czynienia z szerokim wachlarzem propozycji. Wśród nich są preparaty skierowane zarówno dla dzieci, jak osób dorosłych, w tym także seniorów.

Aby sprawnie funkcjonować, musimy dostarczać organizmowi wiele substancji, które biorą udział w wielu ważnych procesach życiowych oraz umożliwiają optymalną pracę wszystkich układów, na przykład pokarmowego czy też sercowo-naczyniowego. Zdarza się, że niedobór tylko jednej z nich wywołuje dolegliwości, a nieraz nawet prowadzi do schorzeń. Niewystarczająca ich podaż wynika z rozmaitych czynników. Często wynika to z tego, że mamy nieprawidłowo zbilansowaną dietę, czyli brakuje w niej witamin czy pierwiastków. Dodatkowo należy pamiętać, że są wypłukiwane przez alkohol, a ich wchłanianie obniża stres. 

Problem potęgują schorzenia, na przykład ze strony układu pokarmowego, takie choćby jak biegunka. Warto też zauważyć, że proces przyjmowania i wykorzystywania przez organizm związków jest mniejszy wśród dzieci i słabnie wraz z wiekiem. Stąd też w różnych przypadkach wzrasta zapotrzebowanie na ich suplementowanie. Odnosi się to w większym stopniu do cząstek egzogennych, czyli przyjmowanych z zewnątrz (przeważnie wraz z pokarmem), przy czym również i wskutek rozmaitych okoliczności zdrowotnych (albo po prostu wskutek starości) podaż substancji endogennych, czyli wytwarzane przez sam ustrój, jest zbyt niska. Kiedy nie ma to chronicznego charakteru – warto wspomóc się suplementami marki Bicaps. Z ich repertuaru dobierzesz takie z witaminami: A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E czy też pierwiastkami jak magnez, mangan, miedź czy selen. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.