Belinal

Belinal® - ekstrakt z gałęzi jodły pospolitej

Belinal® - pogromca wolnych rodników

Belinal to gama suplementów diety ze standaryzowanym ekstraktem polifenolowym z gałęzi jodły pospolitej Belinal®.


Co zawiera Belinal®?

Ekstrakt Belinalu® jest opatentowanym ekstraktem wodnym z gałęzi jodły pospolitej, ekstrakt pozyskiwany jest nowoczesnymi metodami bez użycia alkoholu i innych rozpuszczalników organicznych. Produkty Belinal łączą w sobie ekstrakt Belinal® oraz starannie dobrane inne składniki.

Głównym składnikiem jodły pospolitej jest kombinacja polifenoli, takich jak lignany, flawonoidy i kwasy fenolowe. Około 70% ekstraktu jodły to polifenole, w tym 40% to lignany, a reszta kwasy fenolowe i flawonoidy. Polifenole wyróżniają się wysoką aktywnością przeciwutleniającą.


Właściwości - jak działa Belinal®?

Polifenole znajdujące się w Belinalu® mają korzystne właściwości dla zdrowia człowieka. Belinal® ma działanie przeciwutleniające, przeciwcukrzycowe, przeciwzapalne, ochronne na naczynia krwionośne i serce, przeciwstarzeniowe. Belinal® neutralizuje wolne rodniki, pobudza komórki do zwiększania mocy antyoksydacyjnych oraz wychwytuje wolne rodniki z krwioobiegu. Działanie przeciwutleniające Belinalu jest jednym z podstawowych mechanizmów.


Właściwości przeciwcukrzycowe

Belinal ma właściwości blokujące węglowodany. Belinal może pomóc w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy, może korzystnie działać w profilaktyce cukrzycy. Wg badań  Belinal zmniejsza stężenie glukozy po posiłku skrobiowym.


Na skórę

Polifenole zawarte w Belinalu mają niską masę cząsteczkową, dzięki czemu łatwo przechodzą przez błonę komórkową i działają wewnątrz komórki. Stosowanie Belinalu pomaga w ochronie skóry przed stresem oksydacyjnym, zapobiegając objawom związanym z fotostarzeniem się skóry. Belinal działa od wewnątrz poprzez krwiobieg i odżywia dolne warstwy skóry.


Dla sportowców i osób aktywnych

Belinal pomaga zmniejszyć zmęczenie, zwiększa wytrzymałość sportowców oraz wspiera regenerację mięśni i stawów. Intensywny wysiłek fizyczny skutkuje zwiększonym zużyciem tlenu, co ma wpływ na większą produkcję wolnych rodników przez komórki. Belinal jest pomocny w redukcji stresu oksydacyjnego w mięśniach.


Na odchudzanie

Belinal pomaga organizmowi zmniejszyć przemianę nadmiaru cukru w tłuszcz. Węglowodany są potrzebne w naszej codziennej diecie, bo stanowią jedyne źródło energii dla wielu narządów. Układ trawienny rozkłada węglowodany w glukozę, trzustka wydziela insulinę, która pomaga glukozie wędrować do komórek. Stosowanie Belinalu zmniejsza glikemię poposiłkową o 35%, pomagając w kontroli masy działa. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom glukozy. Obniża indeks glikemiczny posiłku.


Na serce

Belinal zmniejsza tworzenie blaszek miażdżycowych. Pomocny będzie jako środek w profilaktyce zmian miażdżycowych.

Na funkcje poznawcze

Belinal będzie pomocny w zdrowym starzeniu się mózgu i poprawie funkcji poznawczych. Belinal jest silnym pogromcą wolnych rodników, a mózg jest szczególnie podatny na uszkodzenia oksydacyjne.


Na stawy

Stosowanie polifenoli roślinnych może zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej stawów ze względu na właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne i immunomodulujące. Belinal może odegrać pomocną rolę w zapobieganiu chorobom stawów. 


[1] https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29441923/

[2] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7587205/

 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com