Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Avio marin, 5 tabletek Zobacz większe
  • Avio marin, 5 tabletek

  Aviomarin, 5 tabletek

  19,50 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Aviomarin to lek stosowany w zapobieganiu nudnościom i wymiotom towarzyszącym chorobie lokomocyjnej.


  Aviomarin tabletki – działanie

  Działanie przeciwwymiotne tabletek Aviomarin polega na hamowaniu czynności ośrodka wymiotnego i zmniejszeniu napięcia mięśni gładkich i ruchów perystaltycznych przewodu pokarmowego. Po przyjęciu leku Aviomarin działanie przeciw mdłościom i wymiotom pojawia się po 30 minutach i utrzymuje przez 3 do 6 godzin.


  Aviomarin:

  • Zapobiega chorobie lokomocyjnej
  • Zapobiega oraz leczy nudności i wymioty z innych przyczyn (np. migrena, problemy hormonalne, infekcje, zła tolerancja leków (z wyjątkiem wywołanych przez leki stosowane w chemioterapii nowotworów)


  Aviomarin – dawkowanie

  • Dorośli i młodzież powyżej 14 lat – 1-2 tabletki pół godziny przed podróżą. W razie potrzeby dawkę możesz powtarzać co 4-6 godzin. Maksymalna dawka dobowa to 8 tabletek (400 mg).
  • Dzieci od 6 lat do 14 lat – 1 tabletka 30 minut przed podróżą. W razie konieczności dawkę można powtarzać co 6 do 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 5 mg/kg masy ciała/na dobę, ale nie więcej niż 3 tabletki w ciągu 24 godzin. Przykładowo jeśli dziecko 6 letnie waży 20 kg, to dawka dobowa wynosi 5 mg x 20 kg = 100 mg dimenhydraminy = dziecko może przyjąć nie więcej niż 2 tabletki w ciągu doby.


  Aviomarin – skład

  Jedna tabletka zawiera:

  • Dimenhydramina 50 mg – substancja aktywna
  • Substancje pomocnicze – celuloza mikrokrystaliczna, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.


  Czy tabletki Aviomarin są bezpieczne w ciąży i w okresie karmienia piersią?

  • Stosowanie leku Aviomarin 50 mg nie jest zalecane u kobiet spodziewających się dziecka i u kobiet karmiących piersią. W III trymestrze ciąży lek Aviomarin jest przeciwwskazany, o stosowaniu Aviomarinu w I i II trymestrze ciąży może zadecydować wyłącznie lekarz. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią wypróbuj bezpieczniejsze preparaty zalecane w podróży, takie jak np. Anaketon krople.
  • Przy karmieniu piersią Aviomarin nie jest zalecany na chorobę lokomocyjną. Substancja czynna preparatu przenika do mleka mamy.


  Jak szybko działa Aviomarin?

  Efekt działania przeciw mdłościom, wymiotom czy zawrotom głowy związanym z podróżą pojawia się po około 30 minutach od przyjęcia leku.


  Jak długo działa Aviomarin?

  Czas działania utrzymuje się przez 3 do 6 godzin. Przy dłuższej kolejną tabletkę/i możesz przyjąć po upływie 4-6 h (u dorosłych i młodzieży powyżej 14 lat) lub po 6-8 h u dzieci 6-14 lat.


  Dodatkowe informacje

  Opakowanie zawiera 5 tabletek. Przed użyciem produktu leczniczego Aviomarin 50 mg zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Poprzedni produktAviomarin, 10 tabletek
  Następny produktLokovita 10 tabletek
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com