Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Alugastrin mleczko, 250 ml Zobacz większe
  • Alugastrin mleczko, 250 ml

  Alugastrin mleczko, 250 ml

  19,90 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbió w Aptece w Dobrzeniu Wielkim
  bezpłatnie
  Producent:

  Zawiesina Alugastrin to lek, który usuwa zgagę i osłania żołądek przed podrażnieniami. Dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 6 lat. Smak miętowy.


  Jak działa Alugastrin mleczko?

  Mleczko Alugastrin to lek zobojętniający nadmiar kwasu solnego w żołądku. Preparat nie powoduje nadmiernego zmniejszenia kwasowości soku żołądkowego i wtórnego pobudzenia wydzielania kwasu solnego. Produkt działa też osłaniająco na błonę śluzową przełyku, żołądka i dwunastnicy. Dzięki swoim właściwościom zawiesina Alugastrin łagodzi dolegliwości bólowe związane z nadkwasotą soku żołądkowego.


  Na co pomaga zawiesina Alugastrin?

  Lek stosujemy objawowo w:

  • nadkwaśności soku żołądkowego,
  • uszkodzeniu błony śluzowej żołądka i dwunastnicy wywołanym przez czynniki wrzodotwórcze (np. niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwbólowe),
  • chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy.


  Dawkowanie – jak stosować mleczko Alugastrin?

  • Butelkę wstrząśnij przed użyciem.
  • Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 6 lat – 15 ml (łyżka stołowa) godzinę po posiłkach i przed snem lub w razie wystąpienia dolegliwości.


  Alugastrin mleczko – skład

  Każda dawka (15 ml) zawiera:

  • Dihydroksyglinowo-sodowy węglan 1,02 g
  • Składniki pomocnicze – symetykon (emulsja), sorbitol ciekły niekrystalizujący, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoeasan, sacharyna sodowa, guma ksantan, chloroheksydyny diglukonian, olejek mięty polnej z obniżoną zawartością mentolu, woda oczyszcozna.


  Alugastrin w płynie w ciąży i w okresie karmienia piersią?

  Podczas ciąży i karmienia piersią lek może być stosowany tylko jedynie w przypadku uzasadnionej konieczności. Nie stosuj produktu długotrwale ani w dużych dawkach.


  Dodatkowe informacje

  Butelka zawiera 150 ml zawiesiny. Okres ważności po pierwszym otwarciu butelki wynosi 30 dni. Lek zawiera 162 mg sodu w jednej dawce (15 ml), należy to wziąć pod uwagę u osób ze zmniejszoną czynnością nerek. Przed użyciem produktu leczniczego Alugastrin zawiesina zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania. Jeśli po 14 dniach u dorosłych lub 7 dniach u dzieci nie nastąpiła poprawa, skonsultuj się z lekarzem.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com