Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Acidolac Junior

Acidolac Junior

Flora bakteryjna, chroniąca jelita i stymulująca je do działania, sprawuje w naszym organizmie wiele ważnych funkcji. Nade wszystko odpowiada za optymalną pracę układu pokarmowego. Ale na tym nie kończą się jej zadania – bo poza tym obniża stężenie cholesterolu we krwi, redukuje ryzyko zachorowania na wiele poważnych schorzeń i – co nie mniej ważne – pomaga w walce z chorobami innych układów – choćby płciowo-moczowego. Oddziałuje także na stan kości. Kiedy dochodzi do zaburzeń w jej pracy, stwierdza się dysbiozę jelit, z którą powiązane są uciążliwe dolegliwości układu trawiennego, są to na przykład bóle brzucha, wzdęcia czy rozwolnienie. Często dotyka to dzieci, które wraz ze starszymi osobami najmocniej narażone są na nieprawidłowości w składzie flory jelitowej. Sprawia to wiele czynników, np. antybiotykoterapia czy biegunka na różnorodnym tle. Zasadne wówczas jest dostarczenie ustrojowi dziecka probiotyków i prebiotyków. Wprawdzie występują one w pokarmie, tym niemniej ich wchłanianie przez organizm może być utrudnione i zakłócone, wtedy poleca się uzupełnienie ich pod postacią wyrobów aptecznych. Dla trochę starszych dzieci, więc przynajmniej czteroletnich, przeznaczone są choćby preparaty Acidolac Junior, które występują w formie misio-tabletek, co spodoba się młodszym dzieciom.

Przed użyciem, rzecz jasna, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.