Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Acidolac Junior

Acidolac Junior

Flora bakteryjna, chroniąca jelita i stymulująca je do działania, sprawuje w naszym organizmie wiele ważnych funkcji. Nade wszystko odpowiada za optymalną pracę układu pokarmowego. Ale na tym nie kończą się jej zadania – bo poza tym obniża stężenie cholesterolu we krwi, redukuje ryzyko zachorowania na wiele poważnych schorzeń i – co nie mniej ważne – pomaga w walce z chorobami innych układów – choćby płciowo-moczowego. Oddziałuje także na stan kości. Kiedy dochodzi do zaburzeń w jej pracy, stwierdza się dysbiozę jelit, z którą powiązane są uciążliwe dolegliwości układu trawiennego, są to na przykład bóle brzucha, wzdęcia czy rozwolnienie. Często dotyka to dzieci, które wraz ze starszymi osobami najmocniej narażone są na nieprawidłowości w składzie flory jelitowej. Sprawia to wiele czynników, np. antybiotykoterapia czy biegunka na różnorodnym tle. Zasadne wówczas jest dostarczenie ustrojowi dziecka probiotyków i prebiotyków. Wprawdzie występują one w pokarmie, tym niemniej ich wchłanianie przez organizm może być utrudnione i zakłócone, wtedy poleca się uzupełnienie ich pod postacią wyrobów aptecznych. Dla trochę starszych dzieci, więc przynajmniej czteroletnich, przeznaczone są choćby preparaty Acidolac Junior, które występują w formie misio-tabletek, co spodoba się młodszym dzieciom.

Przed użyciem, rzecz jasna, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com