Acidolac Baby

Acidolac Baby

Flora bakteryjna, zasiedlająca jelita, spełnia w naszym organizmie wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim odpowiada za prawidłową pracę układu pokarmowego. Ale na tym nie kończą się jej obowiązki – bo np. obniża stężenie cholesterolu we krwi, zmniejsza ryzyko zachorowania na wiele poważnych schorzeń, a ponadto pomaga w walce z chorobami innych układów – choćby rozrodczo-moczowego. Wpływa także na stan kośćca. Kiedy w jej obrębie pojawiają się zaburzenia, stwierdzamy zakłócenie homeostazy, spotykają nas dolegliwości w obszarze układu trawiennego, są to na przykład wzdęcia i biegunki. Szczególnie dotkliwie odczuwają to dzieci – które obok osób starszych – najbardziej narażone są na pogorszenie osłabienie flory bakteryjnej. Może to być wywołane rozmaitymi czynnikami, choćby antybiotykoterapią czy biegunką o różnorodnym podłożu. Pomocne wówczas są probiotyki i prebiotyki, które występują w pokarmie. Niemniej ich przyswojenie może być utrudnione i zakłócone, wówczas poleca się uzupełnienie ich w formie produktów aptecznych. Dla najmłodszych przeznaczone są choćby preparaty Acidolac Baby, które występują pod postacią saszetek (ze szczepem bakterii probiotycznych Bifidobacterium BB-12 oraz prebiotykiem pod postacią fruktooligosacharyd) czy też kropli (w pięciu kroplach wyrobu mieści się 1 mld żywych pałeczek Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103).


Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com