Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Acidolac Baby

Acidolac Baby

Flora bakteryjna, zasiedlająca jelita, spełnia w naszym organizmie wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim odpowiada za prawidłową pracę układu pokarmowego. Ale na tym nie kończą się jej obowiązki – bo np. obniża stężenie cholesterolu we krwi, zmniejsza ryzyko zachorowania na wiele poważnych schorzeń, a ponadto pomaga w walce z chorobami innych układów – choćby rozrodczo-moczowego. Wpływa także na stan kośćca. Kiedy w jej obrębie pojawiają się zaburzenia, stwierdzamy zakłócenie homeostazy, spotykają nas dolegliwości w obszarze układu trawiennego, są to na przykład wzdęcia i biegunki. Szczególnie dotkliwie odczuwają to dzieci – które obok osób starszych – najbardziej narażone są na pogorszenie osłabienie flory bakteryjnej. Może to być wywołane rozmaitymi czynnikami, choćby antybiotykoterapią czy biegunką o różnorodnym podłożu. Pomocne wówczas są probiotyki i prebiotyki, które występują w pokarmie. Niemniej ich przyswojenie może być utrudnione i zakłócone, wówczas poleca się uzupełnienie ich w formie produktów aptecznych. Dla najmłodszych przeznaczone są choćby preparaty Acidolac Baby, które występują pod postacią saszetek (ze szczepem bakterii probiotycznych Bifidobacterium BB-12 oraz prebiotykiem pod postacią fruktooligosacharyd) czy też kropli (w pięciu kroplach wyrobu mieści się 1 mld żywych pałeczek Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103).


Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu, aby dowiedzieć się, czy dana osoba może go przyjmować i w jakich dawkach należy to robić. W przypadku przyjmowania innych leków – stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.